Баскетбол лигасы

Қазақстан Республикасының батыс университеттері арасындағы ұлттық студенттік  баскетбол лигасы турнирінің ашылу салтанаты болды.

Шарада университетіміздің ректоры Абзал Талтенов, Ұлттық баскетбол лигасының бас менеджері Тимур Талқынбаев сөз сөйледі.

Бұл сайыста Ақтау, Ақтөбе, Атырау қалаларынан 5 команда бақ сынауда. Жарыстың бірінші кезеңі университетіміздің мәдени және спорт кешенінде өтсе, екінші кезеңі ақпан айында Ақтау қаласында өтеді. Финалдық кездесуге турнирдің нәтижесі бойынша іріктелген 3 команда Астана қаласында бас қосады.

Турнирге қатысушы командалар:

• Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті құрамасы;
  • Шахмардан Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті құрамасы;
  • Атырау мұнай және газ университеті құрамасы;
  • Марат Оспанов атындағы Батыс Қазастан мемлекеттік медицина университетінің құрамасы;
  • Атырау инженерлік-гуманитарлық университетінің құрама командасы.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 23

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 18

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.