Баскетбол лигасы

Қазақстан Республикасының батыс университеттері арасындағы ұлттық студенттік  баскетбол лигасы турнирінің ашылу салтанаты болды.

Шарада университетіміздің ректоры Абзал Талтенов, Ұлттық баскетбол лигасының бас менеджері Тимур Талқынбаев сөз сөйледі.

Бұл сайыста Ақтау, Ақтөбе, Атырау қалаларынан 5 команда бақ сынауда. Жарыстың бірінші кезеңі университетіміздің мәдени және спорт кешенінде өтсе, екінші кезеңі ақпан айында Ақтау қаласында өтеді. Финалдық кездесуге турнирдің нәтижесі бойынша іріктелген 3 команда Астана қаласында бас қосады.

Турнирге қатысушы командалар:

• Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті құрамасы;
  • Шахмардан Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті құрамасы;
  • Атырау мұнай және газ университеті құрамасы;
  • Марат Оспанов атындағы Батыс Қазастан мемлекеттік медицина университетінің құрамасы;
  • Атырау инженерлік-гуманитарлық университетінің құрама командасы.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ