Оқу ордамыздың құрметті қонағы

«Нұр Отан» партиясы Төрағасының Бірінші орынбасары Мұхтар Құл-Мұхаммед Атырау облысына іс-сапармен келді.

Жұмыс барысында мемлекеттік бағдарламалардың жүзеге асырылу барысымен танысты. Сонымен қатар, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және студенттерімен кездесті. Арнайы ұйымдастырылған кездесуде Атырау облысы әкімі Нұрлан Ноғаев қатынасты. Мұхтар Құл-Мұхаммед көпшілік алдындағы өз сөзінде университетіміз туралы жағымды пікірін білдіріп, Алаш қайраткерлерінің асыл идеялары мен еркіндік жолындағы сіңірген еңбегі туралы айтып берді. Осы шарада бірнеше талантты жас азаматтар Нұр Отан қатарына қабылданып, оларға партиялық билеттері салтанатты түрде табысталды.