«Тарих-тағылым» интеллектуалдық сайысы өтті

2017  жылдың 17 қараша күні Көп тілді дайындық кафедрасының ұйымдастыруымен Қытай, Өзбекстан, Монғолия елдерінен білім алуға келген ұлты қазақ тыңдаушылар арасында «Тарих – тағылым» атты интеллектуалдық сайыс жүргізілді.

Бұл шараның мақсаты тыңдаушылар арасында қазақ хандығымен бүгінгі тәуелсіз Қазақстанның тарихын насихаттау және оны таныстыру болып табылады. Сайыс 4 бөлімнен яғни команданы таныстыру, тест жұмысын орындау, қазақ халқының белгілі бір тарихи тұлғасымен таныстыру, арнайы тәуелсіз Қазақстанға қатысты сұрақтарға жауап беруден тұрды. Тыңдаушылар арасынан 4 команда қатысып, сайыс қорытындысы бойынша  «Махамбет» командасы III – орынмен, «Алтын адам»  II – орынмен, «Қазақ хандары»  I - орын мен марапатталса «Сарайшық» командасы «Үздік көрсеткішпен» марапатталды.

тарих ғылымдарының магистрі,

оқытушы ТҰРЖАНОВА С.С

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 39

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.