Болашақ журналистерге арналған жаңа бастама

2017 жылы қарашаның 17-сі күні «Атырау-Ақпарат» медиасеріктестігі мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшыларының бірлесуімен журналистерге арналған медиа-мектеп ашылды.

Бұл игі бастама журналистика мамандығының студенттері үшін елеулі оқиға болды. Медиа-мектептің ашылуына орай «Атырау-Ақпарат» ЖШС директоры Б.Әбдешов және университет ректоры А.Талтенов, ардагер-журналист «Прикаспийская коммуна» газетінің бұрынғы редакторы Л.Монастырская, журналистика кафедрасының меңгерушісі М.Мұқашева сөз сөйлеп, жылы лебіздерін білдірді. Медиа-мектепте болашақ журналистер үшін танымал, тәжірибелі журналистердің шеберлік-сыныптары, семинарлар, тренингтер, конференциялар өтіп тұрады. «Журналистика» мамандығының студенттері редакцияда газет дайындау, шығару жұмыстарына қатысады. Сонымен қатар, Баязи Мәдешұлы ішкі саясат басқармасының қолдауымен студенттерге арналған ағылшын тілінен тегін курс жүргізілетінін хабарлап, бұл жоба – тәжірибелі де мықты маман дайындаудың бір жолы екенін атап өтті. Барлық жағынан қамтамасыз етілген бұл бағдарлама – өңір журналистикасының өрістеуіне оң әсер ететін бастама деп есептейміз. Шараға қатысқан студенттер ыстық ықыластарын айтып, қуаныштарымен бөлісті.