Болашақ журналистерге арналған жаңа бастама

2017 жылы қарашаның 17-сі күні «Атырау-Ақпарат» медиасеріктестігі мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшыларының бірлесуімен журналистерге арналған медиа-мектеп ашылды.

Бұл игі бастама журналистика мамандығының студенттері үшін елеулі оқиға болды. Медиа-мектептің ашылуына орай «Атырау-Ақпарат» ЖШС директоры Б.Әбдешов және университет ректоры А.Талтенов, ардагер-журналист «Прикаспийская коммуна» газетінің бұрынғы редакторы Л.Монастырская, журналистика кафедрасының меңгерушісі М.Мұқашева сөз сөйлеп, жылы лебіздерін білдірді. Медиа-мектепте болашақ журналистер үшін танымал, тәжірибелі журналистердің шеберлік-сыныптары, семинарлар, тренингтер, конференциялар өтіп тұрады. «Журналистика» мамандығының студенттері редакцияда газет дайындау, шығару жұмыстарына қатысады. Сонымен қатар, Баязи Мәдешұлы ішкі саясат басқармасының қолдауымен студенттерге арналған ағылшын тілінен тегін курс жүргізілетінін хабарлап, бұл жоба – тәжірибелі де мықты маман дайындаудың бір жолы екенін атап өтті. Барлық жағынан қамтамасыз етілген бұл бағдарлама – өңір журналистикасының өрістеуіне оң әсер ететін бастама деп есептейміз. Шараға қатысқан студенттер ыстық ықыластарын айтып, қуаныштарымен бөлісті.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 6

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 44

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 113

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.