Болашақ журналистерге арналған жаңа бастама

2017 жылы қарашаның 17-сі күні «Атырау-Ақпарат» медиасеріктестігі мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшыларының бірлесуімен журналистерге арналған медиа-мектеп ашылды.

Бұл игі бастама журналистика мамандығының студенттері үшін елеулі оқиға болды. Медиа-мектептің ашылуына орай «Атырау-Ақпарат» ЖШС директоры Б.Әбдешов және университет ректоры А.Талтенов, ардагер-журналист «Прикаспийская коммуна» газетінің бұрынғы редакторы Л.Монастырская, журналистика кафедрасының меңгерушісі М.Мұқашева сөз сөйлеп, жылы лебіздерін білдірді. Медиа-мектепте болашақ журналистер үшін танымал, тәжірибелі журналистердің шеберлік-сыныптары, семинарлар, тренингтер, конференциялар өтіп тұрады. «Журналистика» мамандығының студенттері редакцияда газет дайындау, шығару жұмыстарына қатысады. Сонымен қатар, Баязи Мәдешұлы ішкі саясат басқармасының қолдауымен студенттерге арналған ағылшын тілінен тегін курс жүргізілетінін хабарлап, бұл жоба – тәжірибелі де мықты маман дайындаудың бір жолы екенін атап өтті. Барлық жағынан қамтамасыз етілген бұл бағдарлама – өңір журналистикасының өрістеуіне оң әсер ететін бастама деп есептейміз. Шараға қатысқан студенттер ыстық ықыластарын айтып, қуаныштарымен бөлісті.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 35

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 44

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 34

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 115

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.