Ақын Есенғали Раушановпен кездесу

Қазақтың танымал ақыны, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының лауреаты, «Құрмет» орденінің иегері және халықаралық «Алаш» сыйлығының лауреаты Есенғали Раушановпен Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттерінің «Мен осынау жүрегіммен, жаныммен...» атты кездесу кеші өтті.

Жиынды университетіміздің проректоры Саламат Идрисов ашты.

Кездесу барысында ақын жастармен әсерлі әңгімелерін баяндап, тәжірибесімен бөлісті.

Студенттеріміздің бірқатары ақының өлеңдерін мәнерлеп оқыса, бірі ақынның сөзіне жазылған  әндерді орындады. Ақын ағасын үлгі тұтатын студенттеріміз жылы  лебіздерін білдіріп, өздерінің арнау өлеңдерін оқыды.

Кездесу соңында ақынға  университет атынын сыйлықтар ұсынып, алғыс білдірді.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 73

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 55

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 95

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 29

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 52

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.