Серпінді бағдарлама «Серпін» студенттері кездесуде

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов қараша айының 15 күні біздің оқу орнымыздағы "Серпін" бағдарламасымен оқитын студенттермен кездесті.

Биыл, осы бағдарлама бойынша университетімізге 82 білім алушы оқуға түсті. Осындай еркін ортада студенттер ректормен жəне оқу ісі жөніндегі проректор Г.Джарасова мен факультеттер декандары отырысында оқуға қатысты, алдағы емтихандар кестесі туралы, жатақханада тұру тәртібі, кейбір пәндер бойынша емтихандар тапсыру пішімін, академиялық ұтқырлық және т.б. сұрақтар бойынша талқылады.

Басқа облыстардан келген студенттердің Атыраудағы өмірлеріне қызығушылық танытты, оқуларына, білім сапасына, сонымен қатар мәдени іс-шараларға қатысып белсенді студент болуға, спорттық іс-шараларға, шығармашылық және ғылыми потенциалын жүзеге асыруға, тілдерді меңгеруге шақырды.

Айта кету керек, осындай кездесулер студенттерді қызықтыратын тақырыптар төңірегінде ректормен сөйлесуге және толғандыратын сұрақтарын қоюға, ұсыныстар жасауға мүмкіндік береді. ​

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 38

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 47

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 34

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 117

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.