Серпінді бағдарлама «Серпін» студенттері кездесуде

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов қараша айының 15 күні біздің оқу орнымыздағы "Серпін" бағдарламасымен оқитын студенттермен кездесті.

Биыл, осы бағдарлама бойынша университетімізге 82 білім алушы оқуға түсті. Осындай еркін ортада студенттер ректормен жəне оқу ісі жөніндегі проректор Г.Джарасова мен факультеттер декандары отырысында оқуға қатысты, алдағы емтихандар кестесі туралы, жатақханада тұру тәртібі, кейбір пәндер бойынша емтихандар тапсыру пішімін, академиялық ұтқырлық және т.б. сұрақтар бойынша талқылады.

Басқа облыстардан келген студенттердің Атыраудағы өмірлеріне қызығушылық танытты, оқуларына, білім сапасына, сонымен қатар мәдени іс-шараларға қатысып белсенді студент болуға, спорттық іс-шараларға, шығармашылық және ғылыми потенциалын жүзеге асыруға, тілдерді меңгеруге шақырды.

Айта кету керек, осындай кездесулер студенттерді қызықтыратын тақырыптар төңірегінде ректормен сөйлесуге және толғандыратын сұрақтарын қоюға, ұсыныстар жасауға мүмкіндік береді. ​

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 8

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 20

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 14

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 46

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.