Серпінді бағдарлама «Серпін» студенттері кездесуде

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов қараша айының 15 күні біздің оқу орнымыздағы "Серпін" бағдарламасымен оқитын студенттермен кездесті.

Биыл, осы бағдарлама бойынша университетімізге 82 білім алушы оқуға түсті. Осындай еркін ортада студенттер ректормен жəне оқу ісі жөніндегі проректор Г.Джарасова мен факультеттер декандары отырысында оқуға қатысты, алдағы емтихандар кестесі туралы, жатақханада тұру тәртібі, кейбір пәндер бойынша емтихандар тапсыру пішімін, академиялық ұтқырлық және т.б. сұрақтар бойынша талқылады.

Басқа облыстардан келген студенттердің Атыраудағы өмірлеріне қызығушылық танытты, оқуларына, білім сапасына, сонымен қатар мәдени іс-шараларға қатысып белсенді студент болуға, спорттық іс-шараларға, шығармашылық және ғылыми потенциалын жүзеге асыруға, тілдерді меңгеруге шақырды.

Айта кету керек, осындай кездесулер студенттерді қызықтыратын тақырыптар төңірегінде ректормен сөйлесуге және толғандыратын сұрақтарын қоюға, ұсыныстар жасауға мүмкіндік береді. ​

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 6

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 5

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.