Серпінді бағдарлама «Серпін» студенттері кездесуде

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов қараша айының 15 күні біздің оқу орнымыздағы "Серпін" бағдарламасымен оқитын студенттермен кездесті.

Биыл, осы бағдарлама бойынша университетімізге 82 білім алушы оқуға түсті. Осындай еркін ортада студенттер ректормен жəне оқу ісі жөніндегі проректор Г.Джарасова мен факультеттер декандары отырысында оқуға қатысты, алдағы емтихандар кестесі туралы, жатақханада тұру тәртібі, кейбір пәндер бойынша емтихандар тапсыру пішімін, академиялық ұтқырлық және т.б. сұрақтар бойынша талқылады.

Басқа облыстардан келген студенттердің Атыраудағы өмірлеріне қызығушылық танытты, оқуларына, білім сапасына, сонымен қатар мәдени іс-шараларға қатысып белсенді студент болуға, спорттық іс-шараларға, шығармашылық және ғылыми потенциалын жүзеге асыруға, тілдерді меңгеруге шақырды.

Айта кету керек, осындай кездесулер студенттерді қызықтыратын тақырыптар төңірегінде ректормен сөйлесуге және толғандыратын сұрақтарын қоюға, ұсыныстар жасауға мүмкіндік береді. ​