Серпінді бағдарлама «Серпін» студенттері кездесуде

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов қараша айының 15 күні біздің оқу орнымыздағы "Серпін" бағдарламасымен оқитын студенттермен кездесті.

Биыл, осы бағдарлама бойынша университетімізге 82 білім алушы оқуға түсті. Осындай еркін ортада студенттер ректормен жəне оқу ісі жөніндегі проректор Г.Джарасова мен факультеттер декандары отырысында оқуға қатысты, алдағы емтихандар кестесі туралы, жатақханада тұру тәртібі, кейбір пәндер бойынша емтихандар тапсыру пішімін, академиялық ұтқырлық және т.б. сұрақтар бойынша талқылады.

Басқа облыстардан келген студенттердің Атыраудағы өмірлеріне қызығушылық танытты, оқуларына, білім сапасына, сонымен қатар мәдени іс-шараларға қатысып белсенді студент болуға, спорттық іс-шараларға, шығармашылық және ғылыми потенциалын жүзеге асыруға, тілдерді меңгеруге шақырды.

Айта кету керек, осындай кездесулер студенттерді қызықтыратын тақырыптар төңірегінде ректормен сөйлесуге және толғандыратын сұрақтарын қоюға, ұсыныстар жасауға мүмкіндік береді. ​

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 89

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 126