Теологтармен өткен кездесу

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті  әскери кафедрасының  1-2 курс студенттері арасында Атырау гарнизоны әскери құқық қорғау органдары және облыстық «Шапағат» қоғамдық қорының теологымен «Қазақстанда діни ланкестік пен экстремизмнің өсуі мен таралу ерекшеліктері» атты  кездесу өтті.

Бұл жиын әскери кафедраның 2017-2018 оқу жылдарына арналған  жұмыс жоспарына және 2017 жылғы 4 қазандағы өткен ҚР Бас әскери прокуратурасының кеңейтілген жиналысының №7 хаттамасындағы 3.1 бөлімінің талаптарын орындау мақсатында өткізілген болатын.

Осыған орай болашақ офицерлерді даярлау кезеңінде әскери-патриоттық тәрбиені нығайту жолында, діни экстремизм мен терроризімнің алдын алу және қоғамда толерантты діни сана мен радикалды идеологияға қарсы имунитетті жастар арасында қалыптастыру мақсатында облыстық «Шапағат» қоғамдық қорының теологы Серікжан Елшібайұлы  мен әскери құқық қорғау органдарының өкілдері Батыс аймағының әскери прокуратурасының аға прокуроры Ғалымжан Махамбетов, Атырау гарнизонының әскери полиция бөлімшесінің өкілі аға лейтенанты Бахтияр Дауренкулов және Әскери кафедрасы бастығының міндетін уақытша атқараушы 2 дәрежелі капитан Қазбек Толеубаев өз баяндамаларында үгіт- насихат жұмыстарын жүргізді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 28

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 22

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 56

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.