Жақсының жақсылығын айт, нұры тасысын

Ағымдағы жылдың 30 қазанында қызым Насипкали Сағыныштың денсаулығын толық тексеруден өткізіп, оңалту ем-шараларын қабылдау үшін Ресейдің Санкт-Петербург қаласына жол жүруді жоспарлап отырмыз.

Осы ойымызды жүзеге асыру үшін қаржылай қиындық туындаған кезде "Сана" қоғамдық қоры қаржылай қолдау білдіру мақсатында қайырымдылық шара өткізуді қолға алды.Соған орай өткен аптада "Атырау" ойын-сауық орталығында орналасқан "Strike" боулинг орталығында боулингтен қайырымдылық ойыны ұйымдастырылды. Яғни боулинг ойынынан түскен қаржы Сағыныштың еміне көмек ретінде ұсынылды. Қайырымдылықты мақсат еткен боулинг ойынына жақсылыққа жаны жақын көптеген адам жиналды.  Олар бірнеше командаға бөлінді. Ойынға "Өрлеу", "Мұнайлы Астана", "Каспий өңірінің қазіргі замандағы колледжі", "Достар", "Семейное здоровье" "911", "Жігіттер","Дружба", "Жалынды жастар" командарының қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлерінен құралған "Университет" және "Медиацентр" атты екі команда қатысты. Осы орайда қайырымдылық шарасына қатысқан команда мүшелеріне ризашылығымды білдіре отырып, жақсы іске жанашыр болған Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлеріне алғысымды білдіргім келеді. Əсіресе,  Гуманитарлық ғылымдар жəне өнер факультеті, халықаралық байланыстар бөлімі, медиа орталық қызметкерлеріне ілтипатымды жеткізгім келеді. Жасаған жақсылықтарыңыз еселеп оралсын деген тілегімді жеткіземін.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 24

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.