Жақсының жақсылығын айт, нұры тасысын

Ағымдағы жылдың 30 қазанында қызым Насипкали Сағыныштың денсаулығын толық тексеруден өткізіп, оңалту ем-шараларын қабылдау үшін Ресейдің Санкт-Петербург қаласына жол жүруді жоспарлап отырмыз.

Осы ойымызды жүзеге асыру үшін қаржылай қиындық туындаған кезде "Сана" қоғамдық қоры қаржылай қолдау білдіру мақсатында қайырымдылық шара өткізуді қолға алды.Соған орай өткен аптада "Атырау" ойын-сауық орталығында орналасқан "Strike" боулинг орталығында боулингтен қайырымдылық ойыны ұйымдастырылды. Яғни боулинг ойынынан түскен қаржы Сағыныштың еміне көмек ретінде ұсынылды. Қайырымдылықты мақсат еткен боулинг ойынына жақсылыққа жаны жақын көптеген адам жиналды.  Олар бірнеше командаға бөлінді. Ойынға "Өрлеу", "Мұнайлы Астана", "Каспий өңірінің қазіргі замандағы колледжі", "Достар", "Семейное здоровье" "911", "Жігіттер","Дружба", "Жалынды жастар" командарының қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлерінен құралған "Университет" және "Медиацентр" атты екі команда қатысты. Осы орайда қайырымдылық шарасына қатысқан команда мүшелеріне ризашылығымды білдіре отырып, жақсы іске жанашыр болған Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлеріне алғысымды білдіргім келеді. Əсіресе,  Гуманитарлық ғылымдар жəне өнер факультеті, халықаралық байланыстар бөлімі, медиа орталық қызметкерлеріне ілтипатымды жеткізгім келеді. Жасаған жақсылықтарыңыз еселеп оралсын деген тілегімді жеткіземін.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 27

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 21

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 186

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 154

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 113

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды