Жақсының жақсылығын айт, нұры тасысын

Ағымдағы жылдың 30 қазанында қызым Насипкали Сағыныштың денсаулығын толық тексеруден өткізіп, оңалту ем-шараларын қабылдау үшін Ресейдің Санкт-Петербург қаласына жол жүруді жоспарлап отырмыз.

Осы ойымызды жүзеге асыру үшін қаржылай қиындық туындаған кезде "Сана" қоғамдық қоры қаржылай қолдау білдіру мақсатында қайырымдылық шара өткізуді қолға алды.Соған орай өткен аптада "Атырау" ойын-сауық орталығында орналасқан "Strike" боулинг орталығында боулингтен қайырымдылық ойыны ұйымдастырылды. Яғни боулинг ойынынан түскен қаржы Сағыныштың еміне көмек ретінде ұсынылды. Қайырымдылықты мақсат еткен боулинг ойынына жақсылыққа жаны жақын көптеген адам жиналды.  Олар бірнеше командаға бөлінді. Ойынға "Өрлеу", "Мұнайлы Астана", "Каспий өңірінің қазіргі замандағы колледжі", "Достар", "Семейное здоровье" "911", "Жігіттер","Дружба", "Жалынды жастар" командарының қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлерінен құралған "Университет" және "Медиацентр" атты екі команда қатысты. Осы орайда қайырымдылық шарасына қатысқан команда мүшелеріне ризашылығымды білдіре отырып, жақсы іске жанашыр болған Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлеріне алғысымды білдіргім келеді. Əсіресе,  Гуманитарлық ғылымдар жəне өнер факультеті, халықаралық байланыстар бөлімі, медиа орталық қызметкерлеріне ілтипатымды жеткізгім келеді. Жасаған жақсылықтарыңыз еселеп оралсын деген тілегімді жеткіземін.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 41

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 22

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 42

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 42

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 39

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.