Жақсының жақсылығын айт, нұры тасысын

Ағымдағы жылдың 30 қазанында қызым Насипкали Сағыныштың денсаулығын толық тексеруден өткізіп, оңалту ем-шараларын қабылдау үшін Ресейдің Санкт-Петербург қаласына жол жүруді жоспарлап отырмыз.

Осы ойымызды жүзеге асыру үшін қаржылай қиындық туындаған кезде "Сана" қоғамдық қоры қаржылай қолдау білдіру мақсатында қайырымдылық шара өткізуді қолға алды.Соған орай өткен аптада "Атырау" ойын-сауық орталығында орналасқан "Strike" боулинг орталығында боулингтен қайырымдылық ойыны ұйымдастырылды. Яғни боулинг ойынынан түскен қаржы Сағыныштың еміне көмек ретінде ұсынылды. Қайырымдылықты мақсат еткен боулинг ойынына жақсылыққа жаны жақын көптеген адам жиналды.  Олар бірнеше командаға бөлінді. Ойынға "Өрлеу", "Мұнайлы Астана", "Каспий өңірінің қазіргі замандағы колледжі", "Достар", "Семейное здоровье" "911", "Жігіттер","Дружба", "Жалынды жастар" командарының қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлерінен құралған "Университет" және "Медиацентр" атты екі команда қатысты. Осы орайда қайырымдылық шарасына қатысқан команда мүшелеріне ризашылығымды білдіре отырып, жақсы іске жанашыр болған Атырау мемлекеттік университеті қызметкерлеріне алғысымды білдіргім келеді. Əсіресе,  Гуманитарлық ғылымдар жəне өнер факультеті, халықаралық байланыстар бөлімі, медиа орталық қызметкерлеріне ілтипатымды жеткізгім келеді. Жасаған жақсылықтарыңыз еселеп оралсын деген тілегімді жеткіземін.

Арайлым БАҒЫТЖАН

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 67

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 143

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 66

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 98

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.