Kidsuniversity - болашаққа бастар жол!

Осы жылдың наурыз айында басталған бұл жоба көптеген оқушы балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған үлкен жоба болып табылады.

Балалар университетіне келген әрбір кішкентай бүлдіршіндердің ғылымға қызығушылықтарын ынталандыратын, ғылыми білімдерін танымал етуге, танымдық белсенділіктерін дамытуға және балалардың шығармашылық әлеуетін көтеру мақсатында осы күнге дейін бірнеше ауқымды шаралар өткізіліп келеді.

Күні кеше ғана өткен бұл жобаның «Күзгі маусымы» да өз мәресіне жетті. Әр баланың көңіліндегі қуаныштары мен ата-аналарының шексіз ризашылықтары көңілге қуаныш ұялатқандай. Балаларының бақытынан асқан не бар? Балалары қуанса, ата-аналары екі есе қуанады.

Оқу мерзімі басталғалы түрлі оқу тәжірибелерімен таныстырып, бөлісіп, оқытып жүрген бұл топтың еңбегі орасан зор. Әр күнді таңғы көтеріңкі көңіл-күймен қарсы алып, студенттермен ғана жұмыс жасап үйренген ұстаздарымыз, алдарына келген сәби, әлі ойын баласы болып табылатын мектеп оқушыларына да құшақтарын кең жая, әр баланың мінез-құлқын терең түсіне жүріп, ұстазда, анада, доста бола білді. Бұл, ұжымның үлкен жетістігі. Бір апталық оқу мерзімін аяқтаған кішкентай студенттерімізге университет акт залында салтанатты түрде ДИПЛОМ табыстау рәсімі болды. Ардагер ұстаздар мен профессор - оқытушылардың ақ тілектері мен баталарын алған бүлдіршіндер де, олардың ата-аналарыда өте көңілді күнді бастан кешірді. Марапаттау соңын концерттік бағдарламаға ұластырған кішкентай студенттеріміздің бір аптада алған білімдерінің қорытындысы бойынша ғылыми жобаларын сәтті қорғап, ән-жырымен қоса, биден де шашу шашып, ертегілер еліне саяхатта жасалды.

Арайлым ЖАҢБЫРБАЙҚЫЗЫ