Димаштың ұстазынан дәріс алдық

Жуырда Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне әнші, академиялық вокалдан тәлімгер Марат Олжабайұлы Айтимов келген болатын.Елімізге ғана емес әлемге аты танылған Димаш Құдайбергеновтей дарындарға дәріс берген ұстаз өзінің көп жылдық тәжірибесі мен білімін «Музыка және өнер» кафедрасының студенттерімен бөлісті.

Атақты тәлімгердің атыраулық жастарғаарнайы шеберлік сыныптарын өткізуі біз үшін музыкалық білімімізді жетілдіруге үлкен мүмкіндік болды. Республикаға танымал Нұрболат Абдуллин,Ерке Есмахан,Аманқос Ұзақбайұлы сияқты әнші жұлдыздарды және де миллиард халқы бар Қытайды өз дауысымен мойындатқан Димаш Құдайбергеновтәлім алған ұстазы Марат ағай аз күннің ішінде әр студентпен тіл табыса біліп, 2 апта бойы күн сайын 7-8 сағаттан шаршамастан вокал өнерінің қыр-сырын талдап, білім нәрімен сусындатты. Шебердің әр сабағы қызық әрі тың, пайдалы мәліметтерге толы болды.Тек вокалдан ғана емес, сольфеджио мен теория пәндерінен де біліміміз толыға түсті. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында бізге мол мүмкіндіктерді жасаған университет ректоры Абхал Талтенов мырзаға, кафедра меңгерушісі Бақыт Жолдыбайқызына алғысымыз шексіз. Марат Айтимовтен сабақ алғанымыз біз үшін,біздің факультет үшін үлкен мәртебе. Рахмет Сізге, Марат Олжабайұлы!

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 7

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 51

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.