Димаштың ұстазынан дәріс алдық

Жуырда Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне әнші, академиялық вокалдан тәлімгер Марат Олжабайұлы Айтимов келген болатын.Елімізге ғана емес әлемге аты танылған Димаш Құдайбергеновтей дарындарға дәріс берген ұстаз өзінің көп жылдық тәжірибесі мен білімін «Музыка және өнер» кафедрасының студенттерімен бөлісті.

Атақты тәлімгердің атыраулық жастарғаарнайы шеберлік сыныптарын өткізуі біз үшін музыкалық білімімізді жетілдіруге үлкен мүмкіндік болды. Республикаға танымал Нұрболат Абдуллин,Ерке Есмахан,Аманқос Ұзақбайұлы сияқты әнші жұлдыздарды және де миллиард халқы бар Қытайды өз дауысымен мойындатқан Димаш Құдайбергеновтәлім алған ұстазы Марат ағай аз күннің ішінде әр студентпен тіл табыса біліп, 2 апта бойы күн сайын 7-8 сағаттан шаршамастан вокал өнерінің қыр-сырын талдап, білім нәрімен сусындатты. Шебердің әр сабағы қызық әрі тың, пайдалы мәліметтерге толы болды.Тек вокалдан ғана емес, сольфеджио мен теория пәндерінен де біліміміз толыға түсті. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында бізге мол мүмкіндіктерді жасаған университет ректоры Абхал Талтенов мырзаға, кафедра меңгерушісі Бақыт Жолдыбайқызына алғысымыз шексіз. Марат Айтимовтен сабақ алғанымыз біз үшін,біздің факультет үшін үлкен мәртебе. Рахмет Сізге, Марат Олжабайұлы!

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 14

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 140

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.