Ринат Гайсиннің ерекше тылсым табиғаты

Музыка және өнер кафедрасында дарынды композитор, оранжировщик, белгілі продюсер Ринат Гайсинмен кездесу ұйымдастырылды.

Музыка әлемінің қыр-сырын меңгерген жерлесіміз студенттерге өзі туралы кеңінен таныстырып, өнер жолындағы бастауларын, шығармашылық дамуындағы тәжірибесін баяндап, өміріндегі сәтті кезеңдерін әрі қате кеткен тұстарын айтып берді. Бүкпесіз ашық әңгіме барысында студенттер ағаларының репертуарынан гитарамен попури орындап, тілектерін білдіріп, тіпті фортепианомен көрерменге қонақ кәдесін ұсынды. Студенттер де шығармашылық кештің соңына таман талантты ағаларымен арнайы дайындалған ойын ойнап, көңіл көтеріп қалды. Студенттер музыка әлемінің майталманымен болған кездесуден керемет әсер алды.

Ринат ағамыздың өнер жолындағы алғашқы ұстазы Гайсина Мақыш апай шәкіртін өзгелерге үлгі тұтарлықтай сипаттап, оған келгеніне рахмет айтып, әрі қарай да сәттілік тілеп, жүрек жарды лебізін білдірді.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

журналистика мамандығының студенті