Ринат Гайсиннің ерекше тылсым табиғаты

Музыка және өнер кафедрасында дарынды композитор, оранжировщик, белгілі продюсер Ринат Гайсинмен кездесу ұйымдастырылды.

Музыка әлемінің қыр-сырын меңгерген жерлесіміз студенттерге өзі туралы кеңінен таныстырып, өнер жолындағы бастауларын, шығармашылық дамуындағы тәжірибесін баяндап, өміріндегі сәтті кезеңдерін әрі қате кеткен тұстарын айтып берді. Бүкпесіз ашық әңгіме барысында студенттер ағаларының репертуарынан гитарамен попури орындап, тілектерін білдіріп, тіпті фортепианомен көрерменге қонақ кәдесін ұсынды. Студенттер де шығармашылық кештің соңына таман талантты ағаларымен арнайы дайындалған ойын ойнап, көңіл көтеріп қалды. Студенттер музыка әлемінің майталманымен болған кездесуден керемет әсер алды.

Ринат ағамыздың өнер жолындағы алғашқы ұстазы Гайсина Мақыш апай шәкіртін өзгелерге үлгі тұтарлықтай сипаттап, оған келгеніне рахмет айтып, әрі қарай да сәттілік тілеп, жүрек жарды лебізін білдірді.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

журналистика мамандығының студенті

Ақындар айтысы өтті

29 Янв 2020 13

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына орай «Адамзаттың бәрін сүй бауырым деп...» атты облыстық ақындар айтысы өтті.

Атыраулық Аманат Қазақстан Чемпионы Атанды

29 Янв 2020 7

Atr.kz/29 қаңтар, 2020 жыл. Жуырда «Жайық» спорт кешенінде бокстан жастар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты өтіп, еліміздің барлық өңірінен келген 200-ге жуық былғары қолғап шеберлерінің шаршы алаңдағы  бәсекелері  алты күнге созылды.

Лидерлер форумы басталды

29 Янв 2020 67

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Студенттік басқару ұйымының ұйымдастыруымен "Bizdin TIME" атты лидерлер форумы басталды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 52

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 56

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.