Ринат Гайсиннің ерекше тылсым табиғаты

Музыка және өнер кафедрасында дарынды композитор, оранжировщик, белгілі продюсер Ринат Гайсинмен кездесу ұйымдастырылды.

Музыка әлемінің қыр-сырын меңгерген жерлесіміз студенттерге өзі туралы кеңінен таныстырып, өнер жолындағы бастауларын, шығармашылық дамуындағы тәжірибесін баяндап, өміріндегі сәтті кезеңдерін әрі қате кеткен тұстарын айтып берді. Бүкпесіз ашық әңгіме барысында студенттер ағаларының репертуарынан гитарамен попури орындап, тілектерін білдіріп, тіпті фортепианомен көрерменге қонақ кәдесін ұсынды. Студенттер де шығармашылық кештің соңына таман талантты ағаларымен арнайы дайындалған ойын ойнап, көңіл көтеріп қалды. Студенттер музыка әлемінің майталманымен болған кездесуден керемет әсер алды.

Ринат ағамыздың өнер жолындағы алғашқы ұстазы Гайсина Мақыш апай шәкіртін өзгелерге үлгі тұтарлықтай сипаттап, оған келгеніне рахмет айтып, әрі қарай да сәттілік тілеп, жүрек жарды лебізін білдірді.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

журналистика мамандығының студенті

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 5

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 94

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.