KIDS University жаңа маусымын бастады

Қазан айының соңғы дүйсенбісінде университетімізде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба –Kids University жаңа маусымын бастады.

Балалар Университетін ұйымдастырып өткізуде Германия, Австрия, Бельгия, Турция, Ресей және басқа да мемлекеттердің халықаралық тәжірибесі қолданылды. Қоғамның барлық топтарындағы жастарға университет білімінің қолжетімді екендігін көрсететін, балалардың білімге деген құмарлығын дамытуға көмектесетін, қалыпты мектептен өзгеше оқыту әдістемесін ұсынатын бірегей жоба. Бағдарлама демалыс күндері және демалыс уақытында дәрістерді, жалпы дамыту сабақтарын, экскурсияларды, арт-сессияларды қамтамасыз етеді. 10 мен 16 жас аралығындағы балаларға дәрістерді өз ісінің білікті мамандары жүргізеді. Ашылу салтанатына жаңа дүниені білемін, үйренемін деп келген балалар осы жоба арқылы тапқан жаңа достарын көріп, сағыныштарын басты.

Малика ТАКЕЖАНОВА, журналистика мамандығының студенті