БАҚ өкілдерінің ыстық ықыласы

Күні кеше ғана университетімізде «Ақылдарды тоғыстырып, байланыстарды нығайту» атты Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттерінің ХХ Бас мерейлі Ассамблеясы үлкен масштабта өткені баршаға мәлім.

Еліміздің түкпір-түкпірінен келген қонақтарымызға, университетіміздің барлық жақсы жаңалықтарын бөлісіп қана қоймай, шетелдік қонақтарымызды алғашқы күннен бастап «Пленарлық отырыс», «Ректорлар саммиті», «Воркшоп, «Иран мәдениеті орталығы», «Хан Ордалы Сарайшық» атты бөлімдер арқылы Ассамблеяның негізгі бағыттары өткен болатын. Сонымен қатар қаламыздың көрікті жерлерімен қатар мұнайлы өлкенің көркем табиғатымен де сыр шертісіп, Жайық өзені бойында экскурсия жасалған еді.

Ассамблея басталған күннен бастап облыстық, республикалық, БАҚ өкілдері мен қатар түрлі сайттар мен интернет порталдарда жарыса жазылып жатты. Бұл университетіміздегі ауқымды шараның Қазақстанның барлық облыстарына жарияланып жатқаны біз үшін үлкен мәртебе. Осы орайда облыстық, республикалық және сайттар мен интернет порталдағы Атырау облысындағы меншікті тілшілерге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы шексіз ризашылығын білдіреді.

Жарияланған суреттер газет беттерінен және сайттар мен интернет порталдардан алынды.

Арайлым Нарешова

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 87

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 126