БАҚ өкілдерінің ыстық ықыласы

Күні кеше ғана университетімізде «Ақылдарды тоғыстырып, байланыстарды нығайту» атты Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттерінің ХХ Бас мерейлі Ассамблеясы үлкен масштабта өткені баршаға мәлім.

Еліміздің түкпір-түкпірінен келген қонақтарымызға, университетіміздің барлық жақсы жаңалықтарын бөлісіп қана қоймай, шетелдік қонақтарымызды алғашқы күннен бастап «Пленарлық отырыс», «Ректорлар саммиті», «Воркшоп, «Иран мәдениеті орталығы», «Хан Ордалы Сарайшық» атты бөлімдер арқылы Ассамблеяның негізгі бағыттары өткен болатын. Сонымен қатар қаламыздың көрікті жерлерімен қатар мұнайлы өлкенің көркем табиғатымен де сыр шертісіп, Жайық өзені бойында экскурсия жасалған еді.

Ассамблея басталған күннен бастап облыстық, республикалық, БАҚ өкілдері мен қатар түрлі сайттар мен интернет порталдарда жарыса жазылып жатты. Бұл университетіміздегі ауқымды шараның Қазақстанның барлық облыстарына жарияланып жатқаны біз үшін үлкен мәртебе. Осы орайда облыстық, республикалық және сайттар мен интернет порталдағы Атырау облысындағы меншікті тілшілерге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы шексіз ризашылығын білдіреді.

Жарияланған суреттер газет беттерінен және сайттар мен интернет порталдардан алынды.

Арайлым Нарешова

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 25

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 21

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 54

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.