БАҚ өкілдерінің ыстық ықыласы

Күні кеше ғана университетімізде «Ақылдарды тоғыстырып, байланыстарды нығайту» атты Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттерінің ХХ Бас мерейлі Ассамблеясы үлкен масштабта өткені баршаға мәлім.

Еліміздің түкпір-түкпірінен келген қонақтарымызға, университетіміздің барлық жақсы жаңалықтарын бөлісіп қана қоймай, шетелдік қонақтарымызды алғашқы күннен бастап «Пленарлық отырыс», «Ректорлар саммиті», «Воркшоп, «Иран мәдениеті орталығы», «Хан Ордалы Сарайшық» атты бөлімдер арқылы Ассамблеяның негізгі бағыттары өткен болатын. Сонымен қатар қаламыздың көрікті жерлерімен қатар мұнайлы өлкенің көркем табиғатымен де сыр шертісіп, Жайық өзені бойында экскурсия жасалған еді.

Ассамблея басталған күннен бастап облыстық, республикалық, БАҚ өкілдері мен қатар түрлі сайттар мен интернет порталдарда жарыса жазылып жатты. Бұл университетіміздегі ауқымды шараның Қазақстанның барлық облыстарына жарияланып жатқаны біз үшін үлкен мәртебе. Осы орайда облыстық, республикалық және сайттар мен интернет порталдағы Атырау облысындағы меншікті тілшілерге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы шексіз ризашылығын білдіреді.

Жарияланған суреттер газет беттерінен және сайттар мен интернет порталдардан алынды.

Арайлым Нарешова

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 42

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 32

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 18

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 39

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.