Идеяға толы ректорлар саммиті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Жоғары білім беру саласындағы жобалық менеджмент» атты Каспий маңы елдері мемлекеттік университеттерінің ректорларының саммиті өтті.

Ректорлар жиынының мақсаты ЖОО басқарудағы жобалық менеджмент жөнінде ақпараттар және тәжірибемен алмасу, жаңа көзқарас қалыптастырып, пікірталастық алаңға айналдыру.

Мемлекеттік университтердің басшылары өзіндік идеялық жобаларын таныстыруда баяндамаларын оқыды. Оның негізгі мақсаты университеттің стратегиялық дамуындағы жобалық мменеджменттің рөлін айқындап, ЖОО басқарудағы қағидаларды түсіндіріп, Ассоциация төңірегінде бірлескен жобаларды анықтау.

Бас қосу барысында шетелдік ректорлар өз университеттерінің жеткен жетістігін, қазіргі жүзеге асып жатқан жобаларды, болашақтағы мықты идеяларын көрнекілеп таныстырды. Ректорлар үшін саммиттің ең тиімді тұсы бұл – олардың өз ұйымдарындағы жобалық менеджментті қолданудың тиімді тәсілдері мен өзіндік ой-пікір, идея мен тәжірибелерімен бөлісуі еді. Мұндағы талқыланған жобалар ғылым мен білім, халықаралық ынтымақтастық пен инновацияларды дамыту салаларындағы негізгі ұсыныстар болды.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 38

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 49

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 36

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 122

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 89

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.