Хас шебермен кездесу өтті

Қазанның 19 жұлдызында «Журналистика» кафедрасының ұйымдастыруымен журналистика мамандығының студенттері жергілікті танымал фототілші, Атырау энергетика кешені баспасөз қызметінің маманы Аман Мутигуллинмен кездесті.

«Фотожурналистикадағы кәсіби шеберлік» атты тақырыбында өткен шеберлік сыныбында ол өзінің кәсіби біліктілігімен бөлісті. Шығармашылық жолында «Прикаспийская коммуна» және «Ақ жайық» газеттерінде қызмет еткен. Фототілшілік бағыт елімізде аз дамығандықтан, осы өнердің қыр-сырымен таныстыру, насихаттау мақсатында келген А.Мутигуллин «Фотографияның өнер екеніне ешкімнің таласы жоқ. Қылқалам шеберлері туындылары сияқты ол да өнер, маңызы үлкен. Тарихтың бір көрінісін болашаққа қалдырады», - деді. Кеш барысында кейіпкеріміз өзінің түсірген суреттерін көрсетіп, өзінің тәжірибесімен бөлісті. Студенттер өз ісінің шебері болған А.Мутигуллинге сан түрлі сауалдарын жолдап, жауап алды. Фотоға түсірудің қыр-сырына қанықты. Кеш соңында осы шараны ұйымдастыруға мұрындық болған журналистика кафедрасының меңгерушісі М.Мукашева қонақтарға алғыс-тілегін білдірді. Фототілші болуды қалайтын студенттер бұл кездесуден әдемі әсер алып, хас шебермен сұхбаттасудың өзі бір мәртебе деп тарқасты.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 15

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.

Дзюдодан ашық турнир өтті

9 Дек 2019 51

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  дзюдодан республикалық турнир өтті.

SWAPTEL ашық есік күні

6 Дек 2019 7

2019 жылдың 5 желтоқсанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде SWAPTEL зертханасының ашық есік күні өтті.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 24

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.