Балалар Университеті шақырады!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университеті туралы не білеміз?

•  балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған жайлы жағдайлар жасау;

• ғылымға қызығушылықты ынталандыратын тақырыптарды бөліп көрсете отырып, ғылыми білімді танымал ету, танымдық белсенділікті дамыту және балалардың шығармашылық әлеуеті;

• бұл кіріспе сынақтар мен бағалаудың жоқтығы;

• бұл университеттік ортадағы қосымша іс-шаралар: Атырау мемлекеттік университетінің кабинеттерінде және ғылыми зертханаларында;

•  бұл факультет пен университет студенттерімен және еріктілермен тікелей байланыс;

•  Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ интерактивті технологиялары мен мультимедиа ресурстарын пайдаланатын өте қызықты әрі маңызды ғылым;

• бұл дәріс, нақты эксперименттерді, физикалық тәжірибені, ғылыми-зерттеу және жобалық жұмыстарды көрсету; Fablab-зертханасы, ағылшын театры; жаппай ашық іс-шаралар: ғылым фестивалі, экскурсия, ғылыми квест, балалар ғылыми конференциялары, конкурстар және тағы басқалар.

*  Балалар Университетін ұйымдастырып өткізуде Германия, Австрия, Бельгия, Турция, Ресей және басқа да мемлекеттердің халықаралық тәжірибесі қолданылды.

ОҚУҒА ТҮСУ

30.10 - 05.11.2017 аралығындағы оқуға қабыдану үшін жұмыс күндері сағат 10:00-ден 17:30 араллығында Балалар Университетінің координаторы Досмухамбетова Асылжан Ибатовнаға ( ☎ 87019063725) хабарласуларыңызды өтінеміз.

1. Сауалнама:

2. Келісім-шартты рәсімдеу үшін:

а) түбіртектің түпнұсқасы;
        б) студенттің құжатының көшірмесі;
        в) білім алушының 1 дана 3х4 суреті.

3. Оқу ақысын Центркредит банкінің бөлімшелерінен төлей аласыздар.

Х.Досмұхамедоватындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университетінің құқықтары мен міндеттері

Балалар Университеті студенттерінің құқықтары

1. Сұрақтар қоя алады;
  2. Уақтылы дәрістердің тақырыптарын ұсына алады (сайтта, тіркелгенде);
  3. Сапалы білім алады.

Балалар Университеті студенттерінің міндеттері

1. Сабақ кестесін ұстану;
  2. Сабақ кезінде жүру ережелерін сақтау;
  3. Университет ғимаратының айналасында еріктілермен бірге жүру;
  4. Университет алаңын, ғимаратын таза ұстау,қоқыс тастамау.

АТА-АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН САУАЛНАМА
Құжатты осы жерден сақтап алыңыз .

Бізбен байланысыңыз

Біздің мекен-жай: 060000, Атырау қаласы, Студенттік даңғылы, 212