Балалар Университеті шақырады!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университеті туралы не білеміз?

•  балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған жайлы жағдайлар жасау;

• ғылымға қызығушылықты ынталандыратын тақырыптарды бөліп көрсете отырып, ғылыми білімді танымал ету, танымдық белсенділікті дамыту және балалардың шығармашылық әлеуеті;

• бұл кіріспе сынақтар мен бағалаудың жоқтығы;

• бұл университеттік ортадағы қосымша іс-шаралар: Атырау мемлекеттік университетінің кабинеттерінде және ғылыми зертханаларында;

•  бұл факультет пен университет студенттерімен және еріктілермен тікелей байланыс;

•  Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ интерактивті технологиялары мен мультимедиа ресурстарын пайдаланатын өте қызықты әрі маңызды ғылым;

• бұл дәріс, нақты эксперименттерді, физикалық тәжірибені, ғылыми-зерттеу және жобалық жұмыстарды көрсету; Fablab-зертханасы, ағылшын театры; жаппай ашық іс-шаралар: ғылым фестивалі, экскурсия, ғылыми квест, балалар ғылыми конференциялары, конкурстар және тағы басқалар.

*  Балалар Университетін ұйымдастырып өткізуде Германия, Австрия, Бельгия, Турция, Ресей және басқа да мемлекеттердің халықаралық тәжірибесі қолданылды.

ОҚУҒА ТҮСУ

30.10 - 05.11.2017 аралығындағы оқуға қабыдану үшін жұмыс күндері сағат 10:00-ден 17:30 араллығында Балалар Университетінің координаторы Досмухамбетова Асылжан Ибатовнаға ( ☎ 87019063725) хабарласуларыңызды өтінеміз.

1. Сауалнама:

2. Келісім-шартты рәсімдеу үшін:

а) түбіртектің түпнұсқасы;
        б) студенттің құжатының көшірмесі;
        в) білім алушының 1 дана 3х4 суреті.

3. Оқу ақысын Центркредит банкінің бөлімшелерінен төлей аласыздар.

Х.Досмұхамедоватындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университетінің құқықтары мен міндеттері

Балалар Университеті студенттерінің құқықтары

1. Сұрақтар қоя алады;
  2. Уақтылы дәрістердің тақырыптарын ұсына алады (сайтта, тіркелгенде);
  3. Сапалы білім алады.

Балалар Университеті студенттерінің міндеттері

1. Сабақ кестесін ұстану;
  2. Сабақ кезінде жүру ережелерін сақтау;
  3. Университет ғимаратының айналасында еріктілермен бірге жүру;
  4. Университет алаңын, ғимаратын таза ұстау,қоқыс тастамау.

АТА-АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН САУАЛНАМА
Құжатты осы жерден сақтап алыңыз .

Бізбен байланысыңыз

Біздің мекен-жай: 060000, Атырау қаласы, Студенттік даңғылы, 212

Телефон:☎ +7 (7122) 27-63-23; ☎ +7 (7122)27-63-08

E-mail:kense@asu.edu.kz

Жазылайық, достар!

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 6

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 45

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 113

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.