Балалар Университеті шақырады!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университеті туралы не білеміз?

•  балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған жайлы жағдайлар жасау;

• ғылымға қызығушылықты ынталандыратын тақырыптарды бөліп көрсете отырып, ғылыми білімді танымал ету, танымдық белсенділікті дамыту және балалардың шығармашылық әлеуеті;

• бұл кіріспе сынақтар мен бағалаудың жоқтығы;

• бұл университеттік ортадағы қосымша іс-шаралар: Атырау мемлекеттік университетінің кабинеттерінде және ғылыми зертханаларында;

•  бұл факультет пен университет студенттерімен және еріктілермен тікелей байланыс;

•  Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ интерактивті технологиялары мен мультимедиа ресурстарын пайдаланатын өте қызықты әрі маңызды ғылым;

• бұл дәріс, нақты эксперименттерді, физикалық тәжірибені, ғылыми-зерттеу және жобалық жұмыстарды көрсету; Fablab-зертханасы, ағылшын театры; жаппай ашық іс-шаралар: ғылым фестивалі, экскурсия, ғылыми квест, балалар ғылыми конференциялары, конкурстар және тағы басқалар.

*  Балалар Университетін ұйымдастырып өткізуде Германия, Австрия, Бельгия, Турция, Ресей және басқа да мемлекеттердің халықаралық тәжірибесі қолданылды.

ОҚУҒА ТҮСУ

30.10 - 05.11.2017 аралығындағы оқуға қабыдану үшін жұмыс күндері сағат 10:00-ден 17:30 араллығында Балалар Университетінің координаторы Досмухамбетова Асылжан Ибатовнаға ( ☎ 87019063725) хабарласуларыңызды өтінеміз.

1. Сауалнама:

2. Келісім-шартты рәсімдеу үшін:

а) түбіртектің түпнұсқасы;
        б) студенттің құжатының көшірмесі;
        в) білім алушының 1 дана 3х4 суреті.

3. Оқу ақысын Центркредит банкінің бөлімшелерінен төлей аласыздар.

Х.Досмұхамедоватындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университетінің құқықтары мен міндеттері

Балалар Университеті студенттерінің құқықтары

1. Сұрақтар қоя алады;
  2. Уақтылы дәрістердің тақырыптарын ұсына алады (сайтта, тіркелгенде);
  3. Сапалы білім алады.

Балалар Университеті студенттерінің міндеттері

1. Сабақ кестесін ұстану;
  2. Сабақ кезінде жүру ережелерін сақтау;
  3. Университет ғимаратының айналасында еріктілермен бірге жүру;
  4. Университет алаңын, ғимаратын таза ұстау,қоқыс тастамау.

АТА-АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН САУАЛНАМА
Құжатты осы жерден сақтап алыңыз .

Бізбен байланысыңыз

Біздің мекен-жай: 060000, Атырау қаласы, Студенттік даңғылы, 212

Телефон:☎ +7 (7122) 27-63-23; ☎ +7 (7122)27-63-08

E-mail:kense@asu.edu.kz

Жазылайық, достар!

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 5

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 37

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.