Балалар Университеті шақырады!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университеті туралы не білеміз?

•  балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған жайлы жағдайлар жасау;

• ғылымға қызығушылықты ынталандыратын тақырыптарды бөліп көрсете отырып, ғылыми білімді танымал ету, танымдық белсенділікті дамыту және балалардың шығармашылық әлеуеті;

• бұл кіріспе сынақтар мен бағалаудың жоқтығы;

• бұл университеттік ортадағы қосымша іс-шаралар: Атырау мемлекеттік университетінің кабинеттерінде және ғылыми зертханаларында;

•  бұл факультет пен университет студенттерімен және еріктілермен тікелей байланыс;

•  Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ интерактивті технологиялары мен мультимедиа ресурстарын пайдаланатын өте қызықты әрі маңызды ғылым;

• бұл дәріс, нақты эксперименттерді, физикалық тәжірибені, ғылыми-зерттеу және жобалық жұмыстарды көрсету; Fablab-зертханасы, ағылшын театры; жаппай ашық іс-шаралар: ғылым фестивалі, экскурсия, ғылыми квест, балалар ғылыми конференциялары, конкурстар және тағы басқалар.

*  Балалар Университетін ұйымдастырып өткізуде Германия, Австрия, Бельгия, Турция, Ресей және басқа да мемлекеттердің халықаралық тәжірибесі қолданылды.

ОҚУҒА ТҮСУ

30.10 - 05.11.2017 аралығындағы оқуға қабыдану үшін жұмыс күндері сағат 10:00-ден 17:30 араллығында Балалар Университетінің координаторы Досмухамбетова Асылжан Ибатовнаға ( ☎ 87019063725) хабарласуларыңызды өтінеміз.

1. Сауалнама:

2. Келісім-шартты рәсімдеу үшін:

а) түбіртектің түпнұсқасы;
        б) студенттің құжатының көшірмесі;
        в) білім алушының 1 дана 3х4 суреті.

3. Оқу ақысын Центркредит банкінің бөлімшелерінен төлей аласыздар.

Х.Досмұхамедоватындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университетінің құқықтары мен міндеттері

Балалар Университеті студенттерінің құқықтары

1. Сұрақтар қоя алады;
  2. Уақтылы дәрістердің тақырыптарын ұсына алады (сайтта, тіркелгенде);
  3. Сапалы білім алады.

Балалар Университеті студенттерінің міндеттері

1. Сабақ кестесін ұстану;
  2. Сабақ кезінде жүру ережелерін сақтау;
  3. Университет ғимаратының айналасында еріктілермен бірге жүру;
  4. Университет алаңын, ғимаратын таза ұстау,қоқыс тастамау.

АТА-АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН САУАЛНАМА
Құжатты осы жерден сақтап алыңыз .

Бізбен байланысыңыз

Біздің мекен-жай: 060000, Атырау қаласы, Студенттік даңғылы, 212

Телефон:☎ +7 (7122) 27-63-23; ☎ +7 (7122)27-63-08

E-mail:kense@asu.edu.kz

Жазылайық, достар!

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 19

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 12

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 21

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.