Балалар Университеті шақырады!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университеті туралы не білеміз?

•  балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған жайлы жағдайлар жасау;

• ғылымға қызығушылықты ынталандыратын тақырыптарды бөліп көрсете отырып, ғылыми білімді танымал ету, танымдық белсенділікті дамыту және балалардың шығармашылық әлеуеті;

• бұл кіріспе сынақтар мен бағалаудың жоқтығы;

• бұл университеттік ортадағы қосымша іс-шаралар: Атырау мемлекеттік университетінің кабинеттерінде және ғылыми зертханаларында;

•  бұл факультет пен университет студенттерімен және еріктілермен тікелей байланыс;

•  Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ интерактивті технологиялары мен мультимедиа ресурстарын пайдаланатын өте қызықты әрі маңызды ғылым;

• бұл дәріс, нақты эксперименттерді, физикалық тәжірибені, ғылыми-зерттеу және жобалық жұмыстарды көрсету; Fablab-зертханасы, ағылшын театры; жаппай ашық іс-шаралар: ғылым фестивалі, экскурсия, ғылыми квест, балалар ғылыми конференциялары, конкурстар және тағы басқалар.

*  Балалар Университетін ұйымдастырып өткізуде Германия, Австрия, Бельгия, Турция, Ресей және басқа да мемлекеттердің халықаралық тәжірибесі қолданылды.

ОҚУҒА ТҮСУ

30.10 - 05.11.2017 аралығындағы оқуға қабыдану үшін жұмыс күндері сағат 10:00-ден 17:30 араллығында Балалар Университетінің координаторы Досмухамбетова Асылжан Ибатовнаға ( ☎ 87019063725) хабарласуларыңызды өтінеміз.

1. Сауалнама:

2. Келісім-шартты рәсімдеу үшін:

а) түбіртектің түпнұсқасы;
        б) студенттің құжатының көшірмесі;
        в) білім алушының 1 дана 3х4 суреті.

3. Оқу ақысын Центркредит банкінің бөлімшелерінен төлей аласыздар.

Х.Досмұхамедоватындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі Балалар Университетінің құқықтары мен міндеттері

Балалар Университеті студенттерінің құқықтары

1. Сұрақтар қоя алады;
  2. Уақтылы дәрістердің тақырыптарын ұсына алады (сайтта, тіркелгенде);
  3. Сапалы білім алады.

Балалар Университеті студенттерінің міндеттері

1. Сабақ кестесін ұстану;
  2. Сабақ кезінде жүру ережелерін сақтау;
  3. Университет ғимаратының айналасында еріктілермен бірге жүру;
  4. Университет алаңын, ғимаратын таза ұстау,қоқыс тастамау.

АТА-АНАЛАРҒА АРНАЛҒАН САУАЛНАМА
Құжатты осы жерден сақтап алыңыз .

Бізбен байланысыңыз

Біздің мекен-жай: 060000, Атырау қаласы, Студенттік даңғылы, 212

Телефон:☎ +7 (7122) 27-63-23; ☎ +7 (7122)27-63-08

E-mail:kense@asu.edu.kz

Жазылайық, достар!

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 9

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 70

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 61

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 113

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 168

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.