Capstone рroject – студенттер арасында жаңа жоба

17.10.2017 жылы PRI Capstone жобасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде басталды.

Іс шараның ашылуына оқу ісі жөніндегі проректоры Г.С.Жарасова., Құқықтану және журналистика мамандығының профессор-оқытушылары мен студенттері қатысты. Сондай-ақ Халықаралық түрме реформасының (PRI) Орталық Азиядағы Аймақтық өкілдігінің жобалар менеджері Асықпаева Айдана және KAZGUU университетінің "Халықаралық құқық" кафедрасының оқытушысы, PRI консультанты Тастанова Малика Мейрамбекқызы "Студенттердің командалық зерттеу жобасын жазу дағдыларын жетілдіру" тақырыбында тренинг өткізді. Жоба оқу үдерісін күшейтудің және студенттерге зерттеушілік дағдыларды дамытудың жаңа білім беру құралына айналмақ.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 86

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124