Қарттарым - асыл қазынам!

Халықаралық қарттар күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Журналистика» кафедрасының оқытушылары және «Жалын» жас журналистер ұйымының жетекшісі Н.Нұрланова журналистика мамандығының белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен қарттар үйіне мерекемен құттықтап барды.

Шараның мақсаты - қазыналы қарттарымыздың хал-ахуалымен танысып, көңілдерін көтеру. «Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің тұрғындарына концерттік бағдарлама ұсынылды. Шара барысында көркем сөз оқылып, қыз бен жігіттің айтысы ұйымдыстырылды. Студенттер концертті тамашалауға келген қарияларымызға сыйлықтарын ұсынды. Мерекелік кештің соңы көңілді биге жалғасып, ата - әжелеріміздің ақ батасы мен алғыс сөздерімен аяқталды.

«Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің қызметкері Нұрша Ахметова студенттерге ыстық ықыласын білдіріп, тек мерекеде ғана емес аптаның әр күнінде қарттар мен жүздесіп, олармен әңгімелесіп, шахмат ойынын ойнауға шақырды.

Жарқынай ҚАНАТОВА,

Журналистика мамандығының

2 курс студенті

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 5

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 4

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.