Қарттарым - асыл қазынам!

Халықаралық қарттар күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Журналистика» кафедрасының оқытушылары және «Жалын» жас журналистер ұйымының жетекшісі Н.Нұрланова журналистика мамандығының белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен қарттар үйіне мерекемен құттықтап барды.

Шараның мақсаты - қазыналы қарттарымыздың хал-ахуалымен танысып, көңілдерін көтеру. «Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің тұрғындарына концерттік бағдарлама ұсынылды. Шара барысында көркем сөз оқылып, қыз бен жігіттің айтысы ұйымдыстырылды. Студенттер концертті тамашалауға келген қарияларымызға сыйлықтарын ұсынды. Мерекелік кештің соңы көңілді биге жалғасып, ата - әжелеріміздің ақ батасы мен алғыс сөздерімен аяқталды.

«Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің қызметкері Нұрша Ахметова студенттерге ыстық ықыласын білдіріп, тек мерекеде ғана емес аптаның әр күнінде қарттар мен жүздесіп, олармен әңгімелесіп, шахмат ойынын ойнауға шақырды.

Жарқынай ҚАНАТОВА,

Журналистика мамандығының

2 курс студенті

21 Сен 2018 17

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 30

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 52

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 65

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 173

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.