Қарттарым - асыл қазынам!

Халықаралық қарттар күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Журналистика» кафедрасының оқытушылары және «Жалын» жас журналистер ұйымының жетекшісі Н.Нұрланова журналистика мамандығының белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен қарттар үйіне мерекемен құттықтап барды.

Шараның мақсаты - қазыналы қарттарымыздың хал-ахуалымен танысып, көңілдерін көтеру. «Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің тұрғындарына концерттік бағдарлама ұсынылды. Шара барысында көркем сөз оқылып, қыз бен жігіттің айтысы ұйымдыстырылды. Студенттер концертті тамашалауға келген қарияларымызға сыйлықтарын ұсынды. Мерекелік кештің соңы көңілді биге жалғасып, ата - әжелеріміздің ақ батасы мен алғыс сөздерімен аяқталды.

«Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің қызметкері Нұрша Ахметова студенттерге ыстық ықыласын білдіріп, тек мерекеде ғана емес аптаның әр күнінде қарттар мен жүздесіп, олармен әңгімелесіп, шахмат ойынын ойнауға шақырды.

Жарқынай ҚАНАТОВА,

Журналистика мамандығының

2 курс студенті

19 Окт 2017 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің «Физика және техникалық пәндер» кафедрасының ұйымдастыруымен «Стандарттау – инновацияларды енгізу үшін қолайлы ортаны қалыптастырудың кепілі» атты дөңгелек үстел өтті.

Воркшоп

19 Окт 2017 14

Ассоциацияға мүше университеттердің халықаралық және ғылыми ынтымақтастық менеджерлері үшін арнайы воркшоп ұйымдастырылды.

Байланысты нығайтудағы елеулі оқиға

18 Окт 2017 24

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастырумен 11-13 қазан аралығына жоспарланған «Ақылдарды тоғыстырып, байланыстарды нығайту» атты Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттері Ассоциациясының мерейлі ХХ Бас Асамблеясы өтті.

Capstone рroject – студенттер арасында жаңа жоба

18 Окт 2017 25

17.10.2017 жылы PRI Capstone жобасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде басталды.

Ұрпақтар сабақтастығы

17 Окт 2017 29

10 қыркүйек күні университетіміздің акт залында «Мәңгілік ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастырған, ардагер ұстаз, белгілі өлкетанушы Зәки Ахмеджанұлының «Беріш-Себек шежіресі» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті. Шараны жүргізген Алпатанов Сергей: «Өткенімізді білмей,  болашаққа ұмтылу мүмкін емес.