Қарттарым - асыл қазынам!

Халықаралық қарттар күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Журналистика» кафедрасының оқытушылары және «Жалын» жас журналистер ұйымының жетекшісі Н.Нұрланова журналистика мамандығының белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен қарттар үйіне мерекемен құттықтап барды.

Шараның мақсаты - қазыналы қарттарымыздың хал-ахуалымен танысып, көңілдерін көтеру. «Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің тұрғындарына концерттік бағдарлама ұсынылды. Шара барысында көркем сөз оқылып, қыз бен жігіттің айтысы ұйымдыстырылды. Студенттер концертті тамашалауға келген қарияларымызға сыйлықтарын ұсынды. Мерекелік кештің соңы көңілді биге жалғасып, ата - әжелеріміздің ақ батасы мен алғыс сөздерімен аяқталды.

«Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің қызметкері Нұрша Ахметова студенттерге ыстық ықыласын білдіріп, тек мерекеде ғана емес аптаның әр күнінде қарттар мен жүздесіп, олармен әңгімелесіп, шахмат ойынын ойнауға шақырды.

Жарқынай ҚАНАТОВА,

Журналистика мамандығының

2 курс студенті

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 8

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 6

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 13

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 18

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.