Қарттарым - асыл қазынам!

Халықаралық қарттар күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Журналистика» кафедрасының оқытушылары және «Жалын» жас журналистер ұйымының жетекшісі Н.Нұрланова журналистика мамандығының белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен қарттар үйіне мерекемен құттықтап барды.

Шараның мақсаты - қазыналы қарттарымыздың хал-ахуалымен танысып, көңілдерін көтеру. «Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің тұрғындарына концерттік бағдарлама ұсынылды. Шара барысында көркем сөз оқылып, қыз бен жігіттің айтысы ұйымдыстырылды. Студенттер концертті тамашалауға келген қарияларымызға сыйлықтарын ұсынды. Мерекелік кештің соңы көңілді биге жалғасып, ата - әжелеріміздің ақ батасы мен алғыс сөздерімен аяқталды.

«Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі» мемлекеттік мекемесінің қызметкері Нұрша Ахметова студенттерге ыстық ықыласын білдіріп, тек мерекеде ғана емес аптаның әр күнінде қарттар мен жүздесіп, олармен әңгімелесіп, шахмат ойынын ойнауға шақырды.

Жарқынай ҚАНАТОВА,

Журналистика мамандығының

2 курс студенті

Адами капитал - дамудың жаңа сатысы

12 Фев 2018 47

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің т.ғ.д., профессоры Аққали Ахмет өткен аптада іссапармен Құлсары қаласында болды.

Golder Associates кәсіби практикасы

8 Фев 2018 138

Канадалық Golder Associates корпорациясының қазақстандық бөлімшесі өкілдері өздерінің ұйымдары базасында келешекте еңбекке орналастыру мүмкіндігімен өндірістік және зерттеушілік практикадан өту үшін «Экология» мамандығы студенттері мен магистранттары арасында іріктеу жүргізді.

«Стратегиада-2018» байқауы

8 Фев 2018 474

Атырау мемлеккетік университетінде осыған дейін Cтратегияны түсіндіру жəне талқылау мақсатында сегіз стратегиялық сессия ұйымдастырылған болатын. Сессияны қорытындылау мақсатында Стратегиялық даму және адами ресурстарды дамыту департаменттері байқау ұйымдастырды.

Білім құндылығы әрқашан маңызды

8 Фев 2018 142

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне Қазақстан мұсылмандары діни басқармасының наиб мүфтиі, PhD доктор, дінтанушы ғалым Алау Әділбаев келіп, кездесу өткізді.