Ашхабадтан жеткен - күміс медаль

Түркіменстан елінің астанасы Ашхабадта 16-26 қырқүйек аралығында өткен Жабық кешендегі V-ші Азия ойындарында Қазақстан құрама командасы қатысып, жалпы есепте 4-ші орынды иеленді.

Осы жарыста университетіміздін «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының аға оқытушысы, Халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы күрестің 4 түрінен төрешілік жасады (Turkmen Goresh, Belt Wrestling UVW, Belt Wrestling Alysh, Kazakh Kures) және осы кафедраның 1 курс студенті Галиев Абил 63,5 кг салмақ дәрежесінде Муай Тай - дан күміс медальді жеңіп, ел қоржынына салды.

2018-2020 жылдардағы гранттық қаржыландыру жеңімпаздары!

20 Фев 2018 17

2018-2020 жылдарға арналған ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ғалымдарының 3 жобасы конкурс жеңімпазы атанды.

Кешенді орталықты тиімді қолдану

20 Фев 2018 9

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратында орналасқан English Only Space Кешенді тілдік студиясын қолдану және осы орталықта өтетін іс-шаралар университет профессор-оқытушыларына таныстырылды.

Мевлана бағдарламасы бойынша келіссөздер жүргізілді

19 Фев 2018 41

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті туралы Түркияда өткен «Қазақстан Тәуелсіздігіне – 26 жыл» атты конференцияда айтылды.

“НАҒЫЗ ҚАЗАҚ - ДОМБЫРА”

19 Фев 2018 32

Елбасының «Болашаққа бағдар рухани жаңғыру»  мақаласының аясында Х.Досмұхамедов   атындағы   Атырау мемлекеттік университетінің   ұйымдастыруымен  ҚР Мәдениет саласының үздігі, домбырашы, өнертанушы, ұстаз Серікқали  Тажіғалиевпен кездесу өтті.

Спартакиадада үздік спортшы қызметкерлер анықталды

19 Фев 2018 205

Университетіміздің  мәдени-спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиаданың  жабылу салтанаты өтті.