Ашхабадтан жеткен - күміс медаль

Түркіменстан елінің астанасы Ашхабадта 16-26 қырқүйек аралығында өткен Жабық кешендегі V-ші Азия ойындарында Қазақстан құрама командасы қатысып, жалпы есепте 4-ші орынды иеленді.

Осы жарыста университетіміздін «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының аға оқытушысы, Халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы күрестің 4 түрінен төрешілік жасады (Turkmen Goresh, Belt Wrestling UVW, Belt Wrestling Alysh, Kazakh Kures) және осы кафедраның 1 курс студенті Галиев Абил 63,5 кг салмақ дәрежесінде Муай Тай - дан күміс медальді жеңіп, ел қоржынына салды.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 14

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 22

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 36

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 62

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.