Ашхабадтан жеткен - күміс медаль

Түркіменстан елінің астанасы Ашхабадта 16-26 қырқүйек аралығында өткен Жабық кешендегі V-ші Азия ойындарында Қазақстан құрама командасы қатысып, жалпы есепте 4-ші орынды иеленді.

Осы жарыста университетіміздін «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының аға оқытушысы, Халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы күрестің 4 түрінен төрешілік жасады (Turkmen Goresh, Belt Wrestling UVW, Belt Wrestling Alysh, Kazakh Kures) және осы кафедраның 1 курс студенті Галиев Абил 63,5 кг салмақ дәрежесінде Муай Тай - дан күміс медальді жеңіп, ел қоржынына салды.

Сұлулықты жырлаған суреткер

11 Дек 2017 25

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы аясында Шаймардан Сариев атындағы көркемсурет және қолданбалы сәндік өнер музейінде  Қазақстан мен Қырғызстанның Еңбек сіңірген мәдениет қайраткері, Халықаралық Жамбыл атындағы сыйлықтың лауреаты, суретші Ілия Жақановтың «Сұлулықты жырлаған суреткер» атты жеке шығармашылық көрмесінің ашылу салтанаты өтті.

Спорт саласындағы «Жыл үздіктері-2017» номинация иегерлері анықталды

11 Дек 2017 35

Алматыда қаласында 7 желтоқсан күні Қазақ Спорт және Туризм академиясында республикалық "Спорт жұлдыздары" журналы мен Қазақ Спорт және Туризм академиясының ұйымдастыруымен тұңғыш рет "Жыл үздіктері-2017" номинациясының жеңімпаздарын марапаттау салтанаты өтті.

Үндестіктер патшайымы

8 Дек 2017 38

Осындай атаумен ҚР білім беру ісінің үздігі, ҚР білім беру ісінің құрметті қызметкері Республикалық және халықаралық конкурстардың лауреаты, хормейстр, дирижер, ұстаз Мақыш Гайсинаның 75-жылдық мерейтойына және ұстаздық еңбек жолына 55-жыл толуына арналған шығармашылық кеші өтті.

Қайырымдылық – адам жанының нұры!

8 Дек 2017 55

Қайырымдылық – адам баласы бойындағы асыл қасиеттердің бірі. Адами қасиеттердің қадірлісі қайырымдылық болса, ал оны жасау қамқорлыққа зәру жандардың жанашыр қамқоршысы болып, аялы алақанын, жүрек жылуын ұсыну, сауабы мол іске қолынан келгенше көмектесіп, үлесін қосу адамның азаматтық парызы.

Волейболдан өткен қалалық біріншілік

7 Дек 2017 59

Атырауда жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің арасында волейболдан қалалық біріншілік өткен болатын.