13 білім беру бағдарламасы бойынша мамандандырылған аккредиттеу басталды

16 мамыры күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде 13 білім беру бағдарламасы бойынша мамандандырылған аккредиттеу басталды. Өткізу форматы онлайн болды. 1 білім бағдарламасы алғашқы рет, 12 білім бағдарламасы үшінші мамандандырылған аккредиттеуден өтуде. Өткізуші орган «Тәуелсіз Қазақстандық Аккредиттеу орталығы». Барлығы 9 сарапшы, оның ішінде бір сарапшы шетелдік. Бірінші күні Университет басшысы Басқарма төрағасы-ректор Саламат Идрисовпен, академиялық мәселелер жөніндегі проректор Асхат Чукуровпен, ғылым және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Қансұлу Өтепқалиевамен, әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ләйлә Қойшығұловамен, кафедра меңгерушілерімен, оқытушылармен, білім алушылармен, түлектермен, жұмыс берушілермен сұхбат ZOOM жүйесінде жүргізілді. Университеттің материалдық базасын (онлайн) танысып, құжаттармен жұмыс жасады. Мамандандырылған аккредиттеудің бірінші күні өз жұмысын аяқтады.