Ғылыми кеңестің алғашқы отырысы

Биылғы оқу жылының алғашқы ғылыми кеңес отырысын дәстүрге сай ректорымыз Абзал Ахатұлы  жағымды жаңалықтармен ашты.

Университетіміздің заң ғылымдарының кандидаты Жанна Шаяхметоваға ҚР Конституциясының 22 жылдығына байланысты, облыстық маслихат хатшысының міндетін атқарушы А.Абдоловтың құттықтау хаты табысталды. Жаратылыстану-техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша студенттердің ең үздік ғылыми жұмысына арналған республикалық байқауда, ІІІ-дәрежелі дипломен Қабиден Қадыр Болатұлы мен Сырабаева Нұржауған, ҚР жоғарғы оқу орындары студенттерінің  ІХ Республикалық пәндік олимпиадасынан Дүйсекова Кәмшат ІІІ-орынмен марапатталды.

Алғашқы Кеңес отырысы күн тәртібіне орай жүргізілді. 1-ші мәселе бойынша «Биылғы университет ұжымының алдағы тұрған міндеттері» туралы ректор А.Талтенов сөз сөйлесе, 2-ші Ғылыми кеңестің құрамына өзгертулер енгізіліп, жаңадан келген азамат пен азаматшаларды таныстырылды. 3-ші мәселе бойынша 2017-2018 оқу-жылдарына студенттердің контингентін қалыптастыру туралы А.Жұмағазиев ақпарат берді. 4-ші әр түрлі тақырыптағы мәселелер қарастырылды.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 23

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 18

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.