Ғылыми кеңестің алғашқы отырысы

Биылғы оқу жылының алғашқы ғылыми кеңес отырысын дәстүрге сай ректорымыз Абзал Ахатұлы  жағымды жаңалықтармен ашты.

Университетіміздің заң ғылымдарының кандидаты Жанна Шаяхметоваға ҚР Конституциясының 22 жылдығына байланысты, облыстық маслихат хатшысының міндетін атқарушы А.Абдоловтың құттықтау хаты табысталды. Жаратылыстану-техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша студенттердің ең үздік ғылыми жұмысына арналған республикалық байқауда, ІІІ-дәрежелі дипломен Қабиден Қадыр Болатұлы мен Сырабаева Нұржауған, ҚР жоғарғы оқу орындары студенттерінің  ІХ Республикалық пәндік олимпиадасынан Дүйсекова Кәмшат ІІІ-орынмен марапатталды.

Алғашқы Кеңес отырысы күн тәртібіне орай жүргізілді. 1-ші мәселе бойынша «Биылғы университет ұжымының алдағы тұрған міндеттері» туралы ректор А.Талтенов сөз сөйлесе, 2-ші Ғылыми кеңестің құрамына өзгертулер енгізіліп, жаңадан келген азамат пен азаматшаларды таныстырылды. 3-ші мәселе бойынша 2017-2018 оқу-жылдарына студенттердің контингентін қалыптастыру туралы А.Жұмағазиев ақпарат берді. 4-ші әр түрлі тақырыптағы мәселелер қарастырылды.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 43

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 313

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 82

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.