Тіл - татулық тірегі

Университетімізде 22-қыркүйек күні «Тіл-татулық тірегі» атты Қазақстан халқының тілдері мерекесіне арналған мерекелік байқауы өтті.

Аталмыш шараны көп тілді білім беру факультеті қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде жүргізуімен ерекше өткізді. Байқау төрт кезеңнен тұрды. Олар: таныстыру, викториналық сұрақтар, өнер және интеллектуалдық ойындар. Әлемдегі әр халықтың, яғни Қазақстан, Ресей, Ұлыбритания, Германия, Франция, Қытай, Корея және де Армениядан бір қатысушы шығып, бақ сынады.

Сайыстың нәтижесі бойынша 3-орынды ЛИФАНОВА Анна, 2-орынды МУРТАЗАЕВА Әсел, ал 1-орынды ЧЕРНЯЕВА Татьяна иемденді. Сондай-ақ кезеңдер бойынша номинация табысталды.

Малика ТАКЕЖАНҚЫЗЫ

медиа-қызмет орталығының тілшісі

19 Окт 2017 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің «Физика және техникалық пәндер» кафедрасының ұйымдастыруымен «Стандарттау – инновацияларды енгізу үшін қолайлы ортаны қалыптастырудың кепілі» атты дөңгелек үстел өтті.

Воркшоп

19 Окт 2017 14

Ассоциацияға мүше университеттердің халықаралық және ғылыми ынтымақтастық менеджерлері үшін арнайы воркшоп ұйымдастырылды.

Байланысты нығайтудағы елеулі оқиға

18 Окт 2017 24

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастырумен 11-13 қазан аралығына жоспарланған «Ақылдарды тоғыстырып, байланыстарды нығайту» атты Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттері Ассоциациясының мерейлі ХХ Бас Асамблеясы өтті.

Capstone рroject – студенттер арасында жаңа жоба

18 Окт 2017 25

17.10.2017 жылы PRI Capstone жобасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде басталды.

Ұрпақтар сабақтастығы

17 Окт 2017 29

10 қыркүйек күні университетіміздің акт залында «Мәңгілік ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастырған, ардагер ұстаз, белгілі өлкетанушы Зәки Ахмеджанұлының «Беріш-Себек шежіресі» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті. Шараны жүргізген Алпатанов Сергей: «Өткенімізді білмей,  болашаққа ұмтылу мүмкін емес.