Тіл - татулық тірегі

Университетімізде 22-қыркүйек күні «Тіл-татулық тірегі» атты Қазақстан халқының тілдері мерекесіне арналған мерекелік байқауы өтті.

Аталмыш шараны көп тілді білім беру факультеті қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде жүргізуімен ерекше өткізді. Байқау төрт кезеңнен тұрды. Олар: таныстыру, викториналық сұрақтар, өнер және интеллектуалдық ойындар. Әлемдегі әр халықтың, яғни Қазақстан, Ресей, Ұлыбритания, Германия, Франция, Қытай, Корея және де Армениядан бір қатысушы шығып, бақ сынады.

Сайыстың нәтижесі бойынша 3-орынды ЛИФАНОВА Анна, 2-орынды МУРТАЗАЕВА Әсел, ал 1-орынды ЧЕРНЯЕВА Татьяна иемденді. Сондай-ақ кезеңдер бойынша номинация табысталды.

Малика ТАКЕЖАНҚЫЗЫ

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 19

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 38

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 31

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 56

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.