Тіл - татулық тірегі

Университетімізде 22-қыркүйек күні «Тіл-татулық тірегі» атты Қазақстан халқының тілдері мерекесіне арналған мерекелік байқауы өтті.

Аталмыш шараны көп тілді білім беру факультеті қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде жүргізуімен ерекше өткізді. Байқау төрт кезеңнен тұрды. Олар: таныстыру, викториналық сұрақтар, өнер және интеллектуалдық ойындар. Әлемдегі әр халықтың, яғни Қазақстан, Ресей, Ұлыбритания, Германия, Франция, Қытай, Корея және де Армениядан бір қатысушы шығып, бақ сынады.

Сайыстың нәтижесі бойынша 3-орынды ЛИФАНОВА Анна, 2-орынды МУРТАЗАЕВА Әсел, ал 1-орынды ЧЕРНЯЕВА Татьяна иемденді. Сондай-ақ кезеңдер бойынша номинация табысталды.

Малика ТАКЕЖАНҚЫЗЫ

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Адами капитал - дамудың жаңа сатысы

12 Фев 2018 48

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің т.ғ.д., профессоры Аққали Ахмет өткен аптада іссапармен Құлсары қаласында болды.

Golder Associates кәсіби практикасы

8 Фев 2018 138

Канадалық Golder Associates корпорациясының қазақстандық бөлімшесі өкілдері өздерінің ұйымдары базасында келешекте еңбекке орналастыру мүмкіндігімен өндірістік және зерттеушілік практикадан өту үшін «Экология» мамандығы студенттері мен магистранттары арасында іріктеу жүргізді.

«Стратегиада-2018» байқауы

8 Фев 2018 475

Атырау мемлеккетік университетінде осыған дейін Cтратегияны түсіндіру жəне талқылау мақсатында сегіз стратегиялық сессия ұйымдастырылған болатын. Сессияны қорытындылау мақсатында Стратегиялық даму және адами ресурстарды дамыту департаменттері байқау ұйымдастырды.

Білім құндылығы әрқашан маңызды

8 Фев 2018 142

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне Қазақстан мұсылмандары діни басқармасының наиб мүфтиі, PhD доктор, дінтанушы ғалым Алау Әділбаев келіп, кездесу өткізді.