ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

24 қыркүйек Қазақстан халқы Ассамблеясының жастар қанаты  ұйымдастыруымен өткен 5 шақырымдық   жеңіл атлетикалық  кросста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенттері жүлделі орындарға ие болып, ұйымдастырушылар атынан алғыс хатпен ақшалай марапатқа ие болды.

Бапкерлері: п.ғ.к., қауымдастырылған профессор Н.Мамбетов

Жүлделі 1-ші орынды иемденген Қыран Асет -100.000 теңгелік ұтысқа ие болса, жүлделі 2-орынды Сәйдіқапар Жолболды -50.000тң, 3-орынды Шалқар Айдын – 30.000тң, ал 4-ші орында Дәуір Жоламан -15.000тң. ұтысқа ие болып жеңіс төрінен көрінді.

Жеңістеріңіз құтты болсын!

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 14

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 76

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 147

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 82

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.