ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

24 қыркүйек Қазақстан халқы Ассамблеясының жастар қанаты  ұйымдастыруымен өткен 5 шақырымдық   жеңіл атлетикалық  кросста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенттері жүлделі орындарға ие болып, ұйымдастырушылар атынан алғыс хатпен ақшалай марапатқа ие болды.

Бапкерлері: п.ғ.к., қауымдастырылған профессор Н.Мамбетов

Жүлделі 1-ші орынды иемденген Қыран Асет -100.000 теңгелік ұтысқа ие болса, жүлделі 2-орынды Сәйдіқапар Жолболды -50.000тң, 3-орынды Шалқар Айдын – 30.000тң, ал 4-ші орында Дәуір Жоламан -15.000тң. ұтысқа ие болып жеңіс төрінен көрінді.

Жеңістеріңіз құтты болсын!

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 61

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 55

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 107

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 156

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 237

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.