ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

24 қыркүйек Қазақстан халқы Ассамблеясының жастар қанаты  ұйымдастыруымен өткен 5 шақырымдық   жеңіл атлетикалық  кросста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенттері жүлделі орындарға ие болып, ұйымдастырушылар атынан алғыс хатпен ақшалай марапатқа ие болды.

Бапкерлері: п.ғ.к., қауымдастырылған профессор Н.Мамбетов

Жүлделі 1-ші орынды иемденген Қыран Асет -100.000 теңгелік ұтысқа ие болса, жүлделі 2-орынды Сәйдіқапар Жолболды -50.000тң, 3-орынды Шалқар Айдын – 30.000тң, ал 4-ші орында Дәуір Жоламан -15.000тң. ұтысқа ие болып жеңіс төрінен көрінді.

Жеңістеріңіз құтты болсын!

Абзал Ахатұлы – «Таным» сыйлығының иегері

15 Дек 2017 9

Мәскеуде Халықаралық «Таным» сыйлығының иегерлерінің салтанатты марапаттау рәсімі болып өтті.

«Ақша» VI банкаралық интернет-чемпионаты

15 Дек 2017 24

2017 жылдың 14-желтоқсан күні «ВЭП» агенттігімен Интернет-Чемпионат банкаралық сайтында банк ісі және қаржы бойынша дәстүрлі зияткерлік сайысы Бірыңғай экономикалық кеңістікте – «Ақша»-2017 халықаралық интернет чемпионаты ұйымдастырылды.

Тұғыры биік Тәуелсіздік!

15 Дек 2017 51

Бүгін, университетімізде Тәуелсіздігіміздің 26 жылдығына арналған «Тәуелсіздік – мәңгілік ел мұраты» атты мерекелік шара болып өтті.

Қазақтың ақын қызы - Фариза Оңғарсынова

15 Дек 2017 30

Көзі тірісінде поэзия падишасына айналып, өлең өлкесіне өзіндік өрнек пен өзгешелік алып келген, халық махаббатының айданында жүзген, бүкілхалықтық шығармашылық тұлғаға айналған қазақтың көрнекті ақын қызы Қазақстанның Халық жазушысы, Қазақстан Мемлекеттік сыйлығының иегері Фариза Оңғарсынова ел мақтанышына айналған даратұлға екендігі ақиқат.

Алашорда құрылғанына 100 жыл

14 Дек 2017 22

Университет базасында «Алаш және Алашорда: тағылымы мен тәуелсіздік сабақтастығы» атты республикалық ғылыми-практикалық конференция өтті.