"ЖАЛЫН" ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ҰЙЫМЫ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Жалын" жас журналистер ұйымының ұйымдастыруымен 22 қыркүйек тілдер мерекесіне орай "Тілім менің тірлігімнің айғағы" атты шара өтті.

Шараның негізгі мақсаты: атамыздың адал қанымен, анамыздың ақ сүтімен дарыған ана тіліміздің, дара тіліміздің мәртебесін көтеру, бабалар өсиетін ұран ету.

Мерекелік кешіміздің шымылдығын журналистика мамандығының 3 курс студенті Мейірлан Марданов "Көк тудың желбірегені" әнімен ашты. Шарада көсемсөз шеберлері тіл туралы ақындардың өлеңдерін жатқа оқыса, Ақтілек Абайқызы, Равиль Ашгалиев, Назым Жолдасова сынды жас ақындар жүрек жарды жырларымен бөлісті.

Биылғы оқу жылы жағымды жаңалықтармен басталған болатын. Соның бірі журналистика кафедрасының ашылуы болса, екіншісі жас журналистердің қатары 30 студентпен толыққан еді. Осындай қос мерекеде тіл жанашырлары "Жалын" жас журналистер ұйымына қабылданды. Ұйымға қабылдауға құттықтау сөз және төс белгі табыстау рәсімі кафедра меңгерушісі Мукашева Маншук Тынышқалиқызына берілді. Ұйымның төс белгісі 1 курстың топ белсенділері Равиль Ашгалиев пен Ақмарал Гилашеваға табысталды. Шанағынан күй, көмейінен жыр тұнған 2 курс студенті Бимырза Әбілқайыр өз арнауымен кешті қорытындылады.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 15

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды

15 Ноя 2019 10

14-ші қараша күні №4 оқу корпусында орналасқан «Экономика және құқық» факультетінің оқу залында, Азаматтық құқықтық пәндер кафедрасының оқытушылары және 2 курс студенттері арасында «Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 103

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.