Рахат Жақсыбай студенттермен жүздесті

Қыркүйек айының 15-ші жұлдызында "Гуманитарлық ғылымдар жəне өнер" факультеті, журналистика мамандығының студенттері майталман журналист, білікті тележүргізуші, "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының иегері Рахат Жақсыбаймен кездесу өткізді.

Кездесудің жалпы мақсаты - Англияда білім алған журналистің алған əсерін студенттермен бөлісіп, əрі қазақстандық БАҚ пен Батыс масс-медиясын салыстыру еді. Мақсатына қарай тақырыпта "Батыс масс-медиясы: қайда жəне қалай?" (ВВС мысалында)" болып өрілді. Білікті журналист өз сөзінде смартфонсыз - ақ өмірді мəнді өткізуге болатындығын, кітаптың тірлікке керекті нағыз азық екендігін, шетелдегі білім оңай келмейтіндігін, еліміздегі БАҚ-ты қалай көркейту керектігінен хабардар етіп, ең бастысы уақыт құндылығын жоғарғы санатқа қою керектігін басты назарға қойды.     1-сағаттан артық уақытқа созылған бұл шеберлік сағаттан жас журналистер бойына болашаққа нық қадам баса алатындай біршама энергияны, кедергіге оңай төтеп бере алатындай жоғарғы мотивацияны игеріп шықты десек артық етпес. Шетелдің аурасын аудиторияға кəсіби түрде жеткізген Рахат Жақсыбай кездесу соңында студенттерге сертификат үлестірді.

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 42

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 32

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 18

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 39

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.