Өмірге құштар жандардың турнирі

Атырау қаласындағы "Мұз айдыны" спорт сарайында парадзюдодан мұнайшылар күніне арналған "Гран при Қазақстан-2017" І халықаралық турнирінің ашылу салтанаты болып өтті.

Салтанатты шараны облыс әкімінің орынбасары Əлібек Нəутиев құттықтау сөзімен ашып, халықаралық зағиптар ассоциациясының Азия жəне Мұхит аралық спорт директоры Джон Врайн Сикос қатысушыларға сəттілік тіледі.

Ашылу салтанатынан соң бірден финалдық ойындар басталды. Көрермен қауым əсіресе 60 келіде сынға түскен Атыраулық Əнуар Сариевтің өнеріне ерекше риза болды. Жерлесіміз қарсыластарын шыдатпай алғашқы турнирдің алғашқы чемпионы атанды. Əнуарды жарысқа дайындаған бапкері- Жандос Қиянов.

Жеңістерің құтты болсын, жігерлерің мұқалмасын қайсар жандар !

Рафаэль ХАБИРОВ

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 18

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 70

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 64

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.