Өмірге құштар жандардың турнирі

Атырау қаласындағы "Мұз айдыны" спорт сарайында парадзюдодан мұнайшылар күніне арналған "Гран при Қазақстан-2017" І халықаралық турнирінің ашылу салтанаты болып өтті.

Салтанатты шараны облыс әкімінің орынбасары Əлібек Нəутиев құттықтау сөзімен ашып, халықаралық зағиптар ассоциациясының Азия жəне Мұхит аралық спорт директоры Джон Врайн Сикос қатысушыларға сəттілік тіледі.

Ашылу салтанатынан соң бірден финалдық ойындар басталды. Көрермен қауым əсіресе 60 келіде сынға түскен Атыраулық Əнуар Сариевтің өнеріне ерекше риза болды. Жерлесіміз қарсыластарын шыдатпай алғашқы турнирдің алғашқы чемпионы атанды. Əнуарды жарысқа дайындаған бапкері- Жандос Қиянов.

Жеңістерің құтты болсын, жігерлерің мұқалмасын қайсар жандар !

Рафаэль ХАБИРОВ

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.