Өмірге құштар жандардың турнирі

Атырау қаласындағы "Мұз айдыны" спорт сарайында парадзюдодан мұнайшылар күніне арналған "Гран при Қазақстан-2017" І халықаралық турнирінің ашылу салтанаты болып өтті.

Салтанатты шараны облыс әкімінің орынбасары Əлібек Нəутиев құттықтау сөзімен ашып, халықаралық зағиптар ассоциациясының Азия жəне Мұхит аралық спорт директоры Джон Врайн Сикос қатысушыларға сəттілік тіледі.

Ашылу салтанатынан соң бірден финалдық ойындар басталды. Көрермен қауым əсіресе 60 келіде сынға түскен Атыраулық Əнуар Сариевтің өнеріне ерекше риза болды. Жерлесіміз қарсыластарын шыдатпай алғашқы турнирдің алғашқы чемпионы атанды. Əнуарды жарысқа дайындаған бапкері- Жандос Қиянов.

Жеңістерің құтты болсын, жігерлерің мұқалмасын қайсар жандар !

Рафаэль ХАБИРОВ

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 13

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.