Өмірге құштар жандардың турнирі

Атырау қаласындағы "Мұз айдыны" спорт сарайында парадзюдодан мұнайшылар күніне арналған "Гран при Қазақстан-2017" І халықаралық турнирінің ашылу салтанаты болып өтті.

Салтанатты шараны облыс әкімінің орынбасары Əлібек Нəутиев құттықтау сөзімен ашып, халықаралық зағиптар ассоциациясының Азия жəне Мұхит аралық спорт директоры Джон Врайн Сикос қатысушыларға сəттілік тіледі.

Ашылу салтанатынан соң бірден финалдық ойындар басталды. Көрермен қауым əсіресе 60 келіде сынға түскен Атыраулық Əнуар Сариевтің өнеріне ерекше риза болды. Жерлесіміз қарсыластарын шыдатпай алғашқы турнирдің алғашқы чемпионы атанды. Əнуарды жарысқа дайындаған бапкері- Жандос Қиянов.

Жеңістерің құтты болсын, жігерлерің мұқалмасын қайсар жандар !

Рафаэль ХАБИРОВ

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 6

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.