CAPSTONE PROJECT

Орталық Азиядағы Penal Reform International (PRI) өкілдігі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетімен ынтымақтастық туралы меморандум аясында жоғары білім беру орындарында адам құқығы бойынша оқу корпустарын дамытуға арналған жобаны, жекелей алғанда студенттерге зерттеушілік дағдыларды дамыту мен білім беру үдерісін нығайту үшін жаңа білім беру құралы ретінде зерттеу жобасының  ресми түрде ашылу салтанаты болып өтті.

Жиынға Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлы қатысып жоба бойынша өз пікірін білдірді. Жобаның мәні мен мақсатын   жоба координаторы Исаева Айдана түсіндіріп, талқылады. Жоба менеджері Асыкпаева Айдана презентациялық көрсетілім жасап, таныстырды. Шара соңында жобаға байланысты сұрақтар қойылып, пікірлер мен ұсыныстар  айтылды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 52

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 45

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 49

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.