Университеттегі білім күні!

Бүгін, қыркүйек айының 4-і күні университетімізде, кеше ғана дүйім қауым 22 жылдығын тойлап өткен Қазақстан Республикасының Конституциясының мерекесіне жалғаса келген Білім күніне арналған салтанатты жиын өтті.

Университетіміздің жеткен жетістігі түлектерінің бағындырған биігімен өлшенеді. Сондықтан болашақ білікті маман, әрі өз ісінің шеберлері ретінде, бүгінде 2300-ден астам студент университет қабырғасын алғаш аттауда. Соның ішінде күндізгі бөлімде: 1400 студент, білім грантына ие болғандар саны: 445, жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бойынша 256, оның ішінде 73 магистр білім грантына ие болды.

Жиынның алғашқы құттықтау сөзі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Талтенов Абзал Ахатұлына берілді. Әрі қарай киелі Білім кілтін университетіміздің белсенді студенттері, оқу орнының табалдырығын алғаш аттағалы отырған студенттерге тапсырды, сонымен қатар концерттік номерлермен жалғасты.

Салтанатты жиын аяқталысымен 1-курс студенттері аудиторияларға тарқасып, «Қазақстан тарихы және дүниежүзі тарихы» кафедрасының оқытушылары өткізген «Рухани жаңғыру» тақырыбындағы лекция сабақтарына қатынасты.

Такежанова Малика,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 13

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 28

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 55

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 42

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.