Атырау - Астрахан арасындағы өзара тиімді ынтымақтастық

2017 жылдың 24-25 тамызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің делегациясы бірінші проректор - Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор А.С. Шилібекова және ғылым департаментінің директоры А.А. Мусаева  Астрахан мемлекеттік техникалық университетіне іссапармен барды.

Университет ректорымен кездесуде Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттер ассоциациясының алдағы ХХ-шы мерейтойлық Ассамблеясының мәселелері талқыланды.

Астрахан мемлекеттік техникалық университеті

Астрахан мемлекеттік техникалық университетінің оқу жұмысы жөніндегі проректорымен кездесуде «Экология» мамандығының магистратурасы бойынша екі дипломдық білім беру туралы келісім жасалды. Халықаралық білім беру бағдарламалары бойынша оқыту магистранттарды білім беру қызметтеріне, серіктес институттың жетекші оқытушыларынан білімдерін жетілдіруге және қосымша диплом алуға мүмкіндік берді.

18 Апр 2019 16

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 59

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 50

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 37

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 42

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.