Атырау - Астрахан арасындағы өзара тиімді ынтымақтастық

2017 жылдың 24-25 тамызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің делегациясы бірінші проректор - Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор А.С. Шилібекова және ғылым департаментінің директоры А.А. Мусаева  Астрахан мемлекеттік техникалық университетіне іссапармен барды.

Университет ректорымен кездесуде Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттер ассоциациясының алдағы ХХ-шы мерейтойлық Ассамблеясының мәселелері талқыланды.

Астрахан мемлекеттік техникалық университеті

Астрахан мемлекеттік техникалық университетінің оқу жұмысы жөніндегі проректорымен кездесуде «Экология» мамандығының магистратурасы бойынша екі дипломдық білім беру туралы келісім жасалды. Халықаралық білім беру бағдарламалары бойынша оқыту магистранттарды білім беру қызметтеріне, серіктес институттың жетекші оқытушыларынан білімдерін жетілдіруге және қосымша диплом алуға мүмкіндік берді.

Ғылым күні құтты болсын!

8 Апр 2020 9

Қазақстандық ғылым саласындағы қызметкерлер күні құтты болсын!

Студенттер сұрақтарына жауап алды

8 Апр 2020 28

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы онлайн түрде студенттермен сұхбаттасып, сұрақтарына жауап берді.

Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізді

8 Апр 2020 37

Бүгін университетімізде өлең сүйер ақынжанды студенттерден құрылған "Ақтаңгер" ақындар клубының ұйымдастыруымен университетіміздің "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" аясында халықаралық "Алаш" әдеби сыйлығының иегері, жазушы Қуандық Түменбаевпен инстаграм желісінде онлайн форматта тікелей эфир болып өтті.

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 27

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 23

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді