Атырау - Астрахан арасындағы өзара тиімді ынтымақтастық

2017 жылдың 24-25 тамызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің делегациясы бірінші проректор - Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор А.С. Шилібекова және ғылым департаментінің директоры А.А. Мусаева  Астрахан мемлекеттік техникалық университетіне іссапармен барды.

Университет ректорымен кездесуде Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттер ассоциациясының алдағы ХХ-шы мерейтойлық Ассамблеясының мәселелері талқыланды.

Астрахан мемлекеттік техникалық университеті

Астрахан мемлекеттік техникалық университетінің оқу жұмысы жөніндегі проректорымен кездесуде «Экология» мамандығының магистратурасы бойынша екі дипломдық білім беру туралы келісім жасалды. Халықаралық білім беру бағдарламалары бойынша оқыту магистранттарды білім беру қызметтеріне, серіктес институттың жетекші оқытушыларынан білімдерін жетілдіруге және қосымша диплом алуға мүмкіндік берді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 12

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 28

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 55

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 42

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.