Оралдағы заманауи демалыс лагері

Шілденің шіліңгір аптабына қарамастан, көктегі күн сәулесімен таласа Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқытушы-қызметкерлерінің балалары арасынан 24 оқушы Орал қаласындағы «Еуразия» туристік-сауықтыру лагерінде он екі күн демалып қайтты.

Бұл жерде жасөспірімдердің жазғы демалысын ұйымдастыру жақсы жолға қойылған. Соның ішінде, 7 демалыс ғимараты, асхана, тынығу орны және қазіргі заманауи жабдықталған ойын алаңдары бар. Алғашқы күні балалар жас ерекшеліктеріне сәйкес 7 топқа бөлініп, әртопқа 2 топ жетекшілері бекітілді. Әр топтың әр күнге арналған жоспарлары жасақталынды. Жоспар бойынша сан түрлі көңілді сайыстар, спорттық шаралар өтті. Сондай-ақ лагерьде  туризм ісі жан-жақты қарастырылған. Мысалы, Шалқар жеріне саяхат құру, облыстық өлкетану музейіне бару, балалар паркін аралау және т.б. Кейін, тартысты жарыстарда көзге түскен балаларымыз - Асылбек Аманқос, Димаш Итемгенов, Еділ Өмірбекұлы, Бекзат Темір, Әлихан Отарбаевтар Алғыс хаттармен марапатталды.

Осы шараларды жүзеге асыруға басы-қасында жүрген және қаржылай көмек ұйымдастырған Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымының Х.Досмұхамедов       атындағы Атырау мемлекеттік университеті комитеті» Филиалы Атқару комитетінің төрағасы Қылышбай Сүндетұлына ата-аналар атынан шексіз алғыс білдіреміз.

Майра ОРЫНБЕКОВА,
топ жетекшісі

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 9

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 32

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 68

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 63

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.