Индер ауданында Елбасы мақаласына орай дәрістер жүргізілді

13 шілде күні университет ғалымдары т.ғ.д., профессор А.Ахмет, п.ғ.к., профессор Ш.Нағымов, филос.ғ.д., профессор Ө.Бекежан Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың

«Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласындағы аталған мәселелерді іске асыру шеңберінде Индер кентінде «Атыраулық Алаш қайраткерлері» тақырыбында дәрістер оқыды.

Аталған шараға Индер аудандық ішкі саясат басқармасының қызметкерлері мен «Дендер» жастар қоғамдық бірлестігі ұйымының жастары және аудан жұртшылығы қатынасты.

А.Ахмет «Алаш қозғалысы: тарихы, зерттелуі мен зерделенуі», Ш.Нағымов «Батыс Алашорда үкіметінің жұмысына қатынасқан атыраулық мұғалімдер», Ө.Бекежан «Алаш қайраткерлерінің философиялық көзқарастары» тақырыптарында дәрістер оқыды.

Дәріс барысында сұрақтар қойылып, ұсыныс-пікірлер, пікір алмасулар болды.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 4

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.