Индер ауданында Елбасы мақаласына орай дәрістер жүргізілді

13 шілде күні университет ғалымдары т.ғ.д., профессор А.Ахмет, п.ғ.к., профессор Ш.Нағымов, филос.ғ.д., профессор Ө.Бекежан Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың

«Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласындағы аталған мәселелерді іске асыру шеңберінде Индер кентінде «Атыраулық Алаш қайраткерлері» тақырыбында дәрістер оқыды.

Аталған шараға Индер аудандық ішкі саясат басқармасының қызметкерлері мен «Дендер» жастар қоғамдық бірлестігі ұйымының жастары және аудан жұртшылығы қатынасты.

А.Ахмет «Алаш қозғалысы: тарихы, зерттелуі мен зерделенуі», Ш.Нағымов «Батыс Алашорда үкіметінің жұмысына қатынасқан атыраулық мұғалімдер», Ө.Бекежан «Алаш қайраткерлерінің философиялық көзқарастары» тақырыптарында дәрістер оқыды.

Дәріс барысында сұрақтар қойылып, ұсыныс-пікірлер, пікір алмасулар болды.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 8

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 99

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 83

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 359

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.