Жұлдыздар жанған тележоба

Мамыр айында Атырау қаласы әкімдігімен бірлесе отырып бастау алған «Қазақстан-Атырау»телеарнасында жүргізілген «Жұлдыз» мега жобасы өз мәресіне жетті.

Облысымыздағы өнерлі де, дарынды студенттерімізді анықтау мақсатында ұйымдастырылған бұл жобаның финалына 20 қатысушыдан  8-і жолдама алып, байқау шарты бойынша 2 айналымда өз өнерлерін көрсетті.

Байқау қазылар алқасының есептеген баллы мен қатар көрермендердің дауысы беруі арқылы бойынша қорытындыланды.

Нәтижесінде жүзден жүйрік шыққан облысымыздың талантты жастары Алтынай Жеткергенқызына I-орын бұйырып, 1000000 теңгелік жүлде қорымен марапатталды.  II-орынды  Байбақты Ідірбай иеленсе, жүлделі 3 орынды Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Экономика және құқық» факультетінің 3 курс студенті Мерей Арыстан иеленді.

Бұл жобаны қолдап, студенттерімізге демеу болған университетіміздің ректоры Абзал Талтенов мырза "Жұлдыз" мега жобасының финалында өнер көрсеткен студенттеріміз Қуаныш Жәрдемов пен Мерей Арыстанға грант тағайындады.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.