Жұлдыздар жанған тележоба

Мамыр айында Атырау қаласы әкімдігімен бірлесе отырып бастау алған «Қазақстан-Атырау»телеарнасында жүргізілген «Жұлдыз» мега жобасы өз мәресіне жетті.

Облысымыздағы өнерлі де, дарынды студенттерімізді анықтау мақсатында ұйымдастырылған бұл жобаның финалына 20 қатысушыдан  8-і жолдама алып, байқау шарты бойынша 2 айналымда өз өнерлерін көрсетті.

Байқау қазылар алқасының есептеген баллы мен қатар көрермендердің дауысы беруі арқылы бойынша қорытындыланды.

Нәтижесінде жүзден жүйрік шыққан облысымыздың талантты жастары Алтынай Жеткергенқызына I-орын бұйырып, 1000000 теңгелік жүлде қорымен марапатталды.  II-орынды  Байбақты Ідірбай иеленсе, жүлделі 3 орынды Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Экономика және құқық» факультетінің 3 курс студенті Мерей Арыстан иеленді.

Бұл жобаны қолдап, студенттерімізге демеу болған университетіміздің ректоры Абзал Талтенов мырза "Жұлдыз" мега жобасының финалында өнер көрсеткен студенттеріміз Қуаныш Жәрдемов пен Мерей Арыстанға грант тағайындады.