Түлектер - болашақ жас маман!

5-шілде күні университеттің  мәдени-спорттық кешенінде «Сәт сапар, жас маман!» атты түлектерге диплом табыстау салтанатты жиыны өткен болатын.

Қазақ елінің әнұраны мен басталған мерекелік кешімізді университет ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов мырза жас мамандарға деген ыстық ықыласы мен жылы лебізін білдіріп, құттықтау сөзімен ашты.

Биылғы жылы университет қабырғасынан бакалавр бағдарламасы бойынша - 1617 студент, оның ішінде күндізгі оқу бөлімінен – 676 студент, сырттай бөлімнен – 360, кешкі оқыту бөлімінен 581 студент оқуларын аяқтап, үлкен өмір жолына қадам басты. Олардың ішінен күндізгі оқу бөлімі бойынша – 88 студент үздік диплом иегері атанса, магистратура бағдарламасы бойынша - 129 студент магистр атағын алған болатын.

Университет ректоры А.Талтенов, ҚР еңбек сіңірген мәдениет қайраткері Ілия Жақанов, ф.ғ.д. Қадыр Жүсіп және де университеттің профессор-оқытушылары түлектерге салтанатты түрде дипломдарын табыстады. Осы жылдар ішінде белсенділік танытқан, университеттің мақтаныштары болған студенттеріміз Атырау қаласы әкімінің орынбасары Мейірім Қалауидың алғыс хатымен марапатталды.

Салтанатты кеш соңы дипломдарын қолдарына алып, ата-аналарымен бірге қуанышқа кенелген түлектерге арнайы шақыртылған эстрадамыздың жарық жұлдыздары, Заман тобы жүрек жарды тілектерін білдіріп, ән-жырдан шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,
журналистика мамандығының студенті

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

24 Сен 2018 1

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.

21 Сен 2018 29

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 41

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 61

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 79

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.