Түлектер - болашақ жас маман!

5-шілде күні университеттің  мәдени-спорттық кешенінде «Сәт сапар, жас маман!» атты түлектерге диплом табыстау салтанатты жиыны өткен болатын.

Қазақ елінің әнұраны мен басталған мерекелік кешімізді университет ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов мырза жас мамандарға деген ыстық ықыласы мен жылы лебізін білдіріп, құттықтау сөзімен ашты.

Биылғы жылы университет қабырғасынан бакалавр бағдарламасы бойынша - 1617 студент, оның ішінде күндізгі оқу бөлімінен – 676 студент, сырттай бөлімнен – 360, кешкі оқыту бөлімінен 581 студент оқуларын аяқтап, үлкен өмір жолына қадам басты. Олардың ішінен күндізгі оқу бөлімі бойынша – 88 студент үздік диплом иегері атанса, магистратура бағдарламасы бойынша - 129 студент магистр атағын алған болатын.

Университет ректоры А.Талтенов, ҚР еңбек сіңірген мәдениет қайраткері Ілия Жақанов, ф.ғ.д. Қадыр Жүсіп және де университеттің профессор-оқытушылары түлектерге салтанатты түрде дипломдарын табыстады. Осы жылдар ішінде белсенділік танытқан, университеттің мақтаныштары болған студенттеріміз Атырау қаласы әкімінің орынбасары Мейірім Қалауидың алғыс хатымен марапатталды.

Салтанатты кеш соңы дипломдарын қолдарына алып, ата-аналарымен бірге қуанышқа кенелген түлектерге арнайы шақыртылған эстрадамыздың жарық жұлдыздары, Заман тобы жүрек жарды тілектерін білдіріп, ән-жырдан шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,
журналистика мамандығының студенті

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 35

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 44

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 34

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 115

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.