Түлектер - болашақ жас маман!

5-шілде күні университеттің  мәдени-спорттық кешенінде «Сәт сапар, жас маман!» атты түлектерге диплом табыстау салтанатты жиыны өткен болатын.

Қазақ елінің әнұраны мен басталған мерекелік кешімізді университет ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов мырза жас мамандарға деген ыстық ықыласы мен жылы лебізін білдіріп, құттықтау сөзімен ашты.

Биылғы жылы университет қабырғасынан бакалавр бағдарламасы бойынша - 1617 студент, оның ішінде күндізгі оқу бөлімінен – 676 студент, сырттай бөлімнен – 360, кешкі оқыту бөлімінен 581 студент оқуларын аяқтап, үлкен өмір жолына қадам басты. Олардың ішінен күндізгі оқу бөлімі бойынша – 88 студент үздік диплом иегері атанса, магистратура бағдарламасы бойынша - 129 студент магистр атағын алған болатын.

Университет ректоры А.Талтенов, ҚР еңбек сіңірген мәдениет қайраткері Ілия Жақанов, ф.ғ.д. Қадыр Жүсіп және де университеттің профессор-оқытушылары түлектерге салтанатты түрде дипломдарын табыстады. Осы жылдар ішінде белсенділік танытқан, университеттің мақтаныштары болған студенттеріміз Атырау қаласы әкімінің орынбасары Мейірім Қалауидың алғыс хатымен марапатталды.

Салтанатты кеш соңы дипломдарын қолдарына алып, ата-аналарымен бірге қуанышқа кенелген түлектерге арнайы шақыртылған эстрадамыздың жарық жұлдыздары, Заман тобы жүрек жарды тілектерін білдіріп, ән-жырдан шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,
журналистика мамандығының студенті

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 3

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 2

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 101

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 34

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.