Түлектер - болашақ жас маман!

5-шілде күні университеттің  мәдени-спорттық кешенінде «Сәт сапар, жас маман!» атты түлектерге диплом табыстау салтанатты жиыны өткен болатын.

Қазақ елінің әнұраны мен басталған мерекелік кешімізді университет ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов мырза жас мамандарға деген ыстық ықыласы мен жылы лебізін білдіріп, құттықтау сөзімен ашты.

Биылғы жылы университет қабырғасынан бакалавр бағдарламасы бойынша - 1617 студент, оның ішінде күндізгі оқу бөлімінен – 676 студент, сырттай бөлімнен – 360, кешкі оқыту бөлімінен 581 студент оқуларын аяқтап, үлкен өмір жолына қадам басты. Олардың ішінен күндізгі оқу бөлімі бойынша – 88 студент үздік диплом иегері атанса, магистратура бағдарламасы бойынша - 129 студент магистр атағын алған болатын.

Университет ректоры А.Талтенов, ҚР еңбек сіңірген мәдениет қайраткері Ілия Жақанов, ф.ғ.д. Қадыр Жүсіп және де университеттің профессор-оқытушылары түлектерге салтанатты түрде дипломдарын табыстады. Осы жылдар ішінде белсенділік танытқан, университеттің мақтаныштары болған студенттеріміз Атырау қаласы әкімінің орынбасары Мейірім Қалауидың алғыс хатымен марапатталды.

Салтанатты кеш соңы дипломдарын қолдарына алып, ата-аналарымен бірге қуанышқа кенелген түлектерге арнайы шақыртылған эстрадамыздың жарық жұлдыздары, Заман тобы жүрек жарды тілектерін білдіріп, ән-жырдан шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,
журналистика мамандығының студенті

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 19

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 26

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 39

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 44

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.