Магистратураға құжаттар қабылдайды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
2017-2018 оқу жылына Магистратураға құжаттар қабылдайды

Университет жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын 2003 жылдан бастап  іске асырады, қазіргі таңда университет  600-ден астам магистрлер дайындап шығарды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті магистратурасының білім беру бағдарламалары ғылыми-педагогикалық (оқу мерзімі – 2 жыл) және  бейіндік (оқу мерзімі – 1 жыл) бағытта  жүзеге асырылады.

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің магистратурасына қабылдау 2012ж. 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 109 қауылысымен бекітілген «Жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіби оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру мекемелеріне қабылдаудың үлгі ережелерінің» негізінде жүргізіледі.

Магистратураға түсуге өтініштерді қабылдау мерзімі шілденің 10-ы мен  30-ы аралығында. Оқуға түсу емтихандары тамыздың 10-ы мен 20-сы аралығында өткізіледі, оқуға қабылдау  25-ші тамызға дейін жүргізіледі.

Мекен-жайымыз:

Атырау қ., Студенттер даңғылы, 212.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
 № 1 оқу корпусы, 1 қатар, 111 бөлме
Телефон: +7(7122) 27-63-20
e-mail: kense@asu.edu.kz   сайт: asu.edu.kz

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 2

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 97

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 80

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 357

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.