Магистратураға құжаттар қабылдайды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
2017-2018 оқу жылына Магистратураға құжаттар қабылдайды

Университет жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын 2003 жылдан бастап  іске асырады, қазіргі таңда университет  600-ден астам магистрлер дайындап шығарды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті магистратурасының білім беру бағдарламалары ғылыми-педагогикалық (оқу мерзімі – 2 жыл) және  бейіндік (оқу мерзімі – 1 жыл) бағытта  жүзеге асырылады.

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің магистратурасына қабылдау 2012ж. 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 109 қауылысымен бекітілген «Жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіби оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру мекемелеріне қабылдаудың үлгі ережелерінің» негізінде жүргізіледі.

Магистратураға түсуге өтініштерді қабылдау мерзімі шілденің 10-ы мен  30-ы аралығында. Оқуға түсу емтихандары тамыздың 10-ы мен 20-сы аралығында өткізіледі, оқуға қабылдау  25-ші тамызға дейін жүргізіледі.

Мекен-жайымыз:

Атырау қ., Студенттер даңғылы, 212.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
 № 1 оқу корпусы, 1 қатар, 111 бөлме
Телефон: +7(7122) 27-63-20
e-mail: kense@asu.edu.kz   сайт: asu.edu.kz

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.