Магистратураға құжаттар қабылдайды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
2017-2018 оқу жылына Магистратураға құжаттар қабылдайды

Университет жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын 2003 жылдан бастап  іске асырады, қазіргі таңда университет  600-ден астам магистрлер дайындап шығарды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті магистратурасының білім беру бағдарламалары ғылыми-педагогикалық (оқу мерзімі – 2 жыл) және  бейіндік (оқу мерзімі – 1 жыл) бағытта  жүзеге асырылады.

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің магистратурасына қабылдау 2012ж. 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 109 қауылысымен бекітілген «Жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіби оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру мекемелеріне қабылдаудың үлгі ережелерінің» негізінде жүргізіледі.

Магистратураға түсуге өтініштерді қабылдау мерзімі шілденің 10-ы мен  30-ы аралығында. Оқуға түсу емтихандары тамыздың 10-ы мен 20-сы аралығында өткізіледі, оқуға қабылдау  25-ші тамызға дейін жүргізіледі.

Мекен-жайымыз:

Атырау қ., Студенттер даңғылы, 212.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
 № 1 оқу корпусы, 1 қатар, 111 бөлме
Телефон: +7(7122) 27-63-20
e-mail: kense@asu.edu.kz   сайт: asu.edu.kz

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 36

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді