Магистратураға құжаттар қабылдайды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
2017-2018 оқу жылына Магистратураға құжаттар қабылдайды

Университет жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын 2003 жылдан бастап  іске асырады, қазіргі таңда университет  600-ден астам магистрлер дайындап шығарды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті магистратурасының білім беру бағдарламалары ғылыми-педагогикалық (оқу мерзімі – 2 жыл) және  бейіндік (оқу мерзімі – 1 жыл) бағытта  жүзеге асырылады.

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің магистратурасына қабылдау 2012ж. 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 109 қауылысымен бекітілген «Жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіби оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру мекемелеріне қабылдаудың үлгі ережелерінің» негізінде жүргізіледі.

Магистратураға түсуге өтініштерді қабылдау мерзімі шілденің 10-ы мен  30-ы аралығында. Оқуға түсу емтихандары тамыздың 10-ы мен 20-сы аралығында өткізіледі, оқуға қабылдау  25-ші тамызға дейін жүргізіледі.

Мекен-жайымыз:

Атырау қ., Студенттер даңғылы, 212.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті
 № 1 оқу корпусы, 1 қатар, 111 бөлме
Телефон: +7(7122) 27-63-20
e-mail: kense@asu.edu.kz   сайт: asu.edu.kz

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 47

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 31

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 33

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 20

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.