Самбодан Азия чемпионаты өтті

30 маусым - 2 шілде аралығында Ташкент қаласында Самбодан Азия чемпионаты өткен болатын.

Осы жарыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 2 курс студенті Дәурен Болатбекұлы жүлделі ІІ орынды жеңіп алды.

Д.Болатбекұлы алдағы жарыстарда да топ жарып, жеңіс тұғырынан көрінетініне сенімдіміз. Дәуренге әрдайым сәттілік тілейміз.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.