Атырау университеті мемлекеттік аккредитациядан өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 16 білім бағдарламасына Білім беру сапасын қамтамасыздандыру тәуелсіз қазақстандық агенттігінің шешімі негізінде 5 жылға мамандандырылған аккредиттеу туралы куәлік берілді.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 7

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 16

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.

Карантин кезіндегі тәртіпті сақтау және қашықтықтан оқытудың мәселелері бойынша онлайн мәжіліс өтті

1 Апр 2020 14

Бүгін университет ректоры Саламат Идрисов Атырау облысында 30 наурыздан бастап карантин жариялануына байланысты оқу орны бойынша атқарылған іс-шаралар және оқу орнының қалыпты жұмысын қамтамасыз ету бағытындағы ағымдағы жұмыстарға арналған өндірістік жиналыс өткізді.

Біздің студенттеріміз – «ТМД-2020 үздік студенті» байқауының жеңімпаздары

31 Мар 2020 42

"Бөбек Жалпыұлттық қозғалысы" заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің ұйымдастыруымен ТМД елдер арасында өткізілген жобалар сайысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері үздік деп танылды.

РЕСМИ АҚПАРАТ!

30 Мар 2020 11