Волейболдан өткен ашық біріншілік

25 маусым күні Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде «EXPO-2017 Astana» халықаралық көрмесіне және Ораза айт мерекесіне орай волейболдан ересектер арасында қалалық ашық біріншілік өтті.

Жарысқа «Атырау ардагерлер», «Еркінқала», «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» және «Білім-Инновация» лицейінен №1 және №2, барлығы 5 команда қатысты.

Жарыс нәтижесі бойынша I орынды – «Еркінқала»,  II орынды -«Атырау ардагерлер», III орынды - «Білім инновация лицейі №2» командалары иеленді.

Жарыстың жоғарғы деңгейде өтуіне  Атырау қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі, Иманғали орталық мешіті және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті үлес қосты.

Рафаэль ХАБИРОВ

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.