Волейболдан өткен ашық біріншілік

25 маусым күні Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде «EXPO-2017 Astana» халықаралық көрмесіне және Ораза айт мерекесіне орай волейболдан ересектер арасында қалалық ашық біріншілік өтті.

Жарысқа «Атырау ардагерлер», «Еркінқала», «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» және «Білім-Инновация» лицейінен №1 және №2, барлығы 5 команда қатысты.

Жарыс нәтижесі бойынша I орынды – «Еркінқала»,  II орынды -«Атырау ардагерлер», III орынды - «Білім инновация лицейі №2» командалары иеленді.

Жарыстың жоғарғы деңгейде өтуіне  Атырау қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі, Иманғали орталық мешіті және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті үлес қосты.

Рафаэль ХАБИРОВ

Хабарландыру!