Волейболдан өткен ашық біріншілік

25 маусым күні Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде «EXPO-2017 Astana» халықаралық көрмесіне және Ораза айт мерекесіне орай волейболдан ересектер арасында қалалық ашық біріншілік өтті.

Жарысқа «Атырау ардагерлер», «Еркінқала», «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» және «Білім-Инновация» лицейінен №1 және №2, барлығы 5 команда қатысты.

Жарыс нәтижесі бойынша I орынды – «Еркінқала»,  II орынды -«Атырау ардагерлер», III орынды - «Білім инновация лицейі №2» командалары иеленді.

Жарыстың жоғарғы деңгейде өтуіне  Атырау қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі, Иманғали орталық мешіті және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті үлес қосты.

Рафаэль ХАБИРОВ

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 22

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Ғылыми апталық мерекелік шараға ұласты

18 Апр 2018 37

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 12 сәуір Қазақстан Республикасының Ғылым саласы қызметкерлері күніне орай өткізілген апталық марапаттау кешіне ұласты.

«Sarmad»-тың сырлы саздары

18 Апр 2018 14

Апта сəрсенбісінде өнер кафедрасында тағы бір айрықша кездесу өтті. Бұл жолы қонақ болып «Алаш ұстазы» төсбелгісінің иегері, композитор, этномузыкант Бауыржан Ақтаев жəне оның жетекшілігіндегі «Шабыт» халықаралық фестивалінің лауреаты этно-фольклорлық «Sarmad» ансамблі келді.

Студенттер мен магистранттардың ғылыми конференциясы

17 Апр 2018 29

Ғылым күні қызметкерлері күніне орай өткен ғылым апталығы аясында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде «Жастар және ғылым» атты дәстүрлі студенттер мен магистранттардың конференциясы өтті. Конференция студенттер мен магистранттар, жас зерттеушілердің ғылыми және шығармашылық белсенділігін арттыру,  дарынды және ынталы жастар үшін тиімді коммуникативтік алаң құру мақсатында ұйымдастырылды.

Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері талқыланды

16 Апр 2018 31

12 сәуір – ғылым қызметкерлері күніне орай университеттің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы ғылыми семинар өтті. Кафедра жанындағы тұрақты ғылыми семинардың кезекті мәжілісі кеңейтілген сипатта өтіп, оған Атырау қаласы жалпы білім беретін мектептерінің тарих пәні оқытушылары қатысты.