Волейболдан өткен ашық біріншілік

25 маусым күні Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде «EXPO-2017 Astana» халықаралық көрмесіне және Ораза айт мерекесіне орай волейболдан ересектер арасында қалалық ашық біріншілік өтті.

Жарысқа «Атырау ардагерлер», «Еркінқала», «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» және «Білім-Инновация» лицейінен №1 және №2, барлығы 5 команда қатысты.

Жарыс нәтижесі бойынша I орынды – «Еркінқала»,  II орынды -«Атырау ардагерлер», III орынды - «Білім инновация лицейі №2» командалары иеленді.

Жарыстың жоғарғы деңгейде өтуіне  Атырау қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі, Иманғали орталық мешіті және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті үлес қосты.

Рафаэль ХАБИРОВ

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 43

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 312

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 82

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.