Волейболдан өткен ашық біріншілік

25 маусым күні Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде «EXPO-2017 Astana» халықаралық көрмесіне және Ораза айт мерекесіне орай волейболдан ересектер арасында қалалық ашық біріншілік өтті.

Жарысқа «Атырау ардагерлер», «Еркінқала», «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» және «Білім-Инновация» лицейінен №1 және №2, барлығы 5 команда қатысты.

Жарыс нәтижесі бойынша I орынды – «Еркінқала»,  II орынды -«Атырау ардагерлер», III орынды - «Білім инновация лицейі №2» командалары иеленді.

Жарыстың жоғарғы деңгейде өтуіне  Атырау қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі, Иманғали орталық мешіті және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті үлес қосты.

Рафаэль ХАБИРОВ

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 39

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 41

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 128

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас

5 Ноя 2018 15

2018 жылдың 5 қарашасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас өткізілді.