Британ және Қазақстан университеттері бас қосқан форум

«Astana Expo - 2017» көрмесіндегі Ұлыбритания Павильоны, British Council ұйымы және ҚР Білім және ғылым министрлігі ұйымдастырған Қазақстан-Британ университеттік форумында британдық және қазақстандық университеттер EXPO аумағында бас қосты.

Форумда екі елдің жоғары оқу орындары арасындағы ынтымақтастық, сондай-ақ халықаралық жұмыстағы түйінді мәселелер мен олардың шешімі талқыланды. Қазақстандық университеттер британдық әріптестерінің халықаралық серіктестік құрудағы жұмысының басым жақтары туралы біліп, қажетті байланыстарды орнатты.

Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректор-стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Әйгерім Сенбекқызы “Синергияны іздеу жолында: Атырау мемлекеттік университетінің әлеуетін нығайту мақсатында британдық университеттермен өзара әрекеттесу” атты тақырыбын талқыға салды.

Сондай-ақ форумға қазақстандық университеттермен қатар белгілі Рединг, Лестер, Манчестер сынды Британия университеттері өкілдері қатысты.

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 23

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 95

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 76

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 60

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 89

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.