Британ және Қазақстан университеттері бас қосқан форум

«Astana Expo - 2017» көрмесіндегі Ұлыбритания Павильоны, British Council ұйымы және ҚР Білім және ғылым министрлігі ұйымдастырған Қазақстан-Британ университеттік форумында британдық және қазақстандық университеттер EXPO аумағында бас қосты.

Форумда екі елдің жоғары оқу орындары арасындағы ынтымақтастық, сондай-ақ халықаралық жұмыстағы түйінді мәселелер мен олардың шешімі талқыланды. Қазақстандық университеттер британдық әріптестерінің халықаралық серіктестік құрудағы жұмысының басым жақтары туралы біліп, қажетті байланыстарды орнатты.

Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректор-стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Әйгерім Сенбекқызы “Синергияны іздеу жолында: Атырау мемлекеттік университетінің әлеуетін нығайту мақсатында британдық университеттермен өзара әрекеттесу” атты тақырыбын талқыға салды.

Сондай-ақ форумға қазақстандық университеттермен қатар белгілі Рединг, Лестер, Манчестер сынды Британия университеттері өкілдері қатысты.

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 1

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 5

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 50

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.