Британ және Қазақстан университеттері бас қосқан форум

«Astana Expo - 2017» көрмесіндегі Ұлыбритания Павильоны, British Council ұйымы және ҚР Білім және ғылым министрлігі ұйымдастырған Қазақстан-Британ университеттік форумында британдық және қазақстандық университеттер EXPO аумағында бас қосты.

Форумда екі елдің жоғары оқу орындары арасындағы ынтымақтастық, сондай-ақ халықаралық жұмыстағы түйінді мәселелер мен олардың шешімі талқыланды. Қазақстандық университеттер британдық әріптестерінің халықаралық серіктестік құрудағы жұмысының басым жақтары туралы біліп, қажетті байланыстарды орнатты.

Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректор-стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Әйгерім Сенбекқызы “Синергияны іздеу жолында: Атырау мемлекеттік университетінің әлеуетін нығайту мақсатында британдық университеттермен өзара әрекеттесу” атты тақырыбын талқыға салды.

Сондай-ақ форумға қазақстандық университеттермен қатар белгілі Рединг, Лестер, Манчестер сынды Британия университеттері өкілдері қатысты.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 5

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 4

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 49

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.