Британ және Қазақстан университеттері бас қосқан форум

«Astana Expo - 2017» көрмесіндегі Ұлыбритания Павильоны, British Council ұйымы және ҚР Білім және ғылым министрлігі ұйымдастырған Қазақстан-Британ университеттік форумында британдық және қазақстандық университеттер EXPO аумағында бас қосты.

Форумда екі елдің жоғары оқу орындары арасындағы ынтымақтастық, сондай-ақ халықаралық жұмыстағы түйінді мәселелер мен олардың шешімі талқыланды. Қазақстандық университеттер британдық әріптестерінің халықаралық серіктестік құрудағы жұмысының басым жақтары туралы біліп, қажетті байланыстарды орнатты.

Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректор-стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Әйгерім Сенбекқызы “Синергияны іздеу жолында: Атырау мемлекеттік университетінің әлеуетін нығайту мақсатында британдық университеттермен өзара әрекеттесу” атты тақырыбын талқыға салды.

Сондай-ақ форумға қазақстандық университеттермен қатар белгілі Рединг, Лестер, Манчестер сынды Британия университеттері өкілдері қатысты.