Рамазан айына арналды

Өткен аптада "Айтыс" ҚҚ мен «Сенатор» пікірсайыс клубының ұйымдастыруымен, «Жас Отан» Жастар қанаты Атырау облыстық филиалының қолдауымен Рамазан айына байланысты «Қасиетті Рамазан» тақырыбындағы турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтті.

Естеріңізде болса, Атырау мемлекеттік университеті «Сенатор» пікірсайыс клубы – университет деңгейінде студенттердің шешендік шеберліктерін, көшбасшылық қасиеттері мен ұйымдастырушылық қабілеттерін дамыту үшін ерікті түрде құрылған студенттердің қоғамдық ұйымы болып табылады. Осы орайда аталмыш клуб жоғарыда айтылған шеберліктер мен қасиеттерді қаншалықты меңгергені жайлы мәлімет беретін, өзін-өзі бағалауға бағытталған пікірсайысшы командалар арасындағы турнирді ұйымдастырды. Төрешілер Сенатор клубының студенттері болды. Турнирге 8 команда қатысты.

Нәтижесінде облыстық Дін істері басқармасы жанындағы Ақпараттық талдау орталығы маманы Ернар АБЗАЛОВ және Астана қаласынан келген студент Мақсат ЖАҚСЫҒАЛИЕВ І орыннан, Атырау мемлекеттік университеті стратегиялық даму департаменті маманы Мұратбек Әл-ШАРДАРИ және Алматыда білім алып жатырған студент Альбина МЕРЕКЕҚЫЗЫ ІІ орыннан, жауапкершілігі шектеулі серіктестік қызметкері Бауыржан ДУЙСЕНБАЕВ пен №31 мектеп-гимназия оқушысы Дильназ ЖАҢБЫРБАЕВА ІІІ орыннан көрінді. Сондай-ақ Альбина Мерекеқызы «Үздік спикер», ал И.Тайманұлы атындағы №27 орта мектеп оқушысы Мидина ӘДІЛҒАЛИЕВА «Үздік ойыншы»  атанып, арнайы марапаттарға ие болды.

Турнир аяқталысымен барлық қатысушылар мен ұйымдастырушылар ұжымының қатысуымен ауызашар берілді.

Қасиетті Рамазан айына арналған, ой-өресі кең жастардың басын біріктірген ұлағаты мол шара болды.

Малика ТӘКЕЖАНҚЫЗЫ