Рамазан айына арналды

Өткен аптада "Айтыс" ҚҚ мен «Сенатор» пікірсайыс клубының ұйымдастыруымен, «Жас Отан» Жастар қанаты Атырау облыстық филиалының қолдауымен Рамазан айына байланысты «Қасиетті Рамазан» тақырыбындағы турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтті.

Естеріңізде болса, Атырау мемлекеттік университеті «Сенатор» пікірсайыс клубы – университет деңгейінде студенттердің шешендік шеберліктерін, көшбасшылық қасиеттері мен ұйымдастырушылық қабілеттерін дамыту үшін ерікті түрде құрылған студенттердің қоғамдық ұйымы болып табылады. Осы орайда аталмыш клуб жоғарыда айтылған шеберліктер мен қасиеттерді қаншалықты меңгергені жайлы мәлімет беретін, өзін-өзі бағалауға бағытталған пікірсайысшы командалар арасындағы турнирді ұйымдастырды. Төрешілер Сенатор клубының студенттері болды. Турнирге 8 команда қатысты.

Нәтижесінде облыстық Дін істері басқармасы жанындағы Ақпараттық талдау орталығы маманы Ернар АБЗАЛОВ және Астана қаласынан келген студент Мақсат ЖАҚСЫҒАЛИЕВ І орыннан, Атырау мемлекеттік университеті стратегиялық даму департаменті маманы Мұратбек Әл-ШАРДАРИ және Алматыда білім алып жатырған студент Альбина МЕРЕКЕҚЫЗЫ ІІ орыннан, жауапкершілігі шектеулі серіктестік қызметкері Бауыржан ДУЙСЕНБАЕВ пен №31 мектеп-гимназия оқушысы Дильназ ЖАҢБЫРБАЕВА ІІІ орыннан көрінді. Сондай-ақ Альбина Мерекеқызы «Үздік спикер», ал И.Тайманұлы атындағы №27 орта мектеп оқушысы Мидина ӘДІЛҒАЛИЕВА «Үздік ойыншы»  атанып, арнайы марапаттарға ие болды.

Турнир аяқталысымен барлық қатысушылар мен ұйымдастырушылар ұжымының қатысуымен ауызашар берілді.

Қасиетті Рамазан айына арналған, ой-өресі кең жастардың басын біріктірген ұлағаты мол шара болды.

Малика ТӘКЕЖАНҚЫЗЫ

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 3

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 98

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 81

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 358

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.