Жаңартылған білім беру жүйесі аймақтық форумда талқыланды

Бүгін, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Жаңартылған білім беру жүйесі: Тиімді жоспарлау. Ұйымдастыру. Критериалды бағалау» тақырыбындағы I педагогтардың аймақтық форумы басталды.

І педагогтардың аймақтық форумын Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығы бірлесе ұйымдастырып отыр.

Форумның мақсаты –  жаңартылған білім беру мазмұнын жүзеге асыру қарсаңында мұғалімдердің үздіксіз кәсіби өсуіне қолдау көрсету және мұғалімдерді жаңартылған білім беру бағдарламасына сәйкес келетін педагогикалық тәсілдермен таныстыру, тәжірибе бөлісу.

Аталмыш форумға Атырау, Ақтау, Ақтөбе, Орал қалаларынан 300-ден аса мұғалім қатынасты. Пленарлық мәжілісте алғаш боп құттықтау сөз сөйлеген университеттің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан ЖАРАСОВА болды. Әрі қарай кіріспе сөзбен облыстық білім басқармасының бастығы Нұрсәуле САЙЛАУОВА мен Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры Аида НУРЖАНОВА жалғады. Сонымен қатар, инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйля ҚОЙШЫҒҰЛОВА «Модернизация модели современного учителя», Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры А.НУРЖАНОВА «О деятельности филиала Центра педагогического мастерства в условиях обновления содержания образования», ал Орал қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры Лариса Обыденкина «Опыт построения региональных сетевых моделей поддержки внедрения обновленного содержания образования в  общеобразовательных школах» тақырыптарында баяндамалар жасады. Пленарлық мәжіліс аяқталысымен қатысушылар секция мәжілістеріне тарқасты.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 6

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.