Жаңартылған білім беру жүйесі аймақтық форумда талқыланды

Бүгін, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Жаңартылған білім беру жүйесі: Тиімді жоспарлау. Ұйымдастыру. Критериалды бағалау» тақырыбындағы I педагогтардың аймақтық форумы басталды.

І педагогтардың аймақтық форумын Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығы бірлесе ұйымдастырып отыр.

Форумның мақсаты –  жаңартылған білім беру мазмұнын жүзеге асыру қарсаңында мұғалімдердің үздіксіз кәсіби өсуіне қолдау көрсету және мұғалімдерді жаңартылған білім беру бағдарламасына сәйкес келетін педагогикалық тәсілдермен таныстыру, тәжірибе бөлісу.

Аталмыш форумға Атырау, Ақтау, Ақтөбе, Орал қалаларынан 300-ден аса мұғалім қатынасты. Пленарлық мәжілісте алғаш боп құттықтау сөз сөйлеген университеттің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан ЖАРАСОВА болды. Әрі қарай кіріспе сөзбен облыстық білім басқармасының бастығы Нұрсәуле САЙЛАУОВА мен Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры Аида НУРЖАНОВА жалғады. Сонымен қатар, инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйля ҚОЙШЫҒҰЛОВА «Модернизация модели современного учителя», Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры А.НУРЖАНОВА «О деятельности филиала Центра педагогического мастерства в условиях обновления содержания образования», ал Орал қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры Лариса Обыденкина «Опыт построения региональных сетевых моделей поддержки внедрения обновленного содержания образования в  общеобразовательных школах» тақырыптарында баяндамалар жасады. Пленарлық мәжіліс аяқталысымен қатысушылар секция мәжілістеріне тарқасты.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Ғылым күні құтты болсын!

8 Апр 2020 9

Қазақстандық ғылым саласындағы қызметкерлер күні құтты болсын!

Студенттер сұрақтарына жауап алды

8 Апр 2020 28

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы онлайн түрде студенттермен сұхбаттасып, сұрақтарына жауап берді.

Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізді

8 Апр 2020 37

Бүгін университетімізде өлең сүйер ақынжанды студенттерден құрылған "Ақтаңгер" ақындар клубының ұйымдастыруымен университетіміздің "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" аясында халықаралық "Алаш" әдеби сыйлығының иегері, жазушы Қуандық Түменбаевпен инстаграм желісінде онлайн форматта тікелей эфир болып өтті.

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 27

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 23

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді