Жаңартылған білім беру жүйесі аймақтық форумда талқыланды

Бүгін, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Жаңартылған білім беру жүйесі: Тиімді жоспарлау. Ұйымдастыру. Критериалды бағалау» тақырыбындағы I педагогтардың аймақтық форумы басталды.

І педагогтардың аймақтық форумын Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығы бірлесе ұйымдастырып отыр.

Форумның мақсаты –  жаңартылған білім беру мазмұнын жүзеге асыру қарсаңында мұғалімдердің үздіксіз кәсіби өсуіне қолдау көрсету және мұғалімдерді жаңартылған білім беру бағдарламасына сәйкес келетін педагогикалық тәсілдермен таныстыру, тәжірибе бөлісу.

Аталмыш форумға Атырау, Ақтау, Ақтөбе, Орал қалаларынан 300-ден аса мұғалім қатынасты. Пленарлық мәжілісте алғаш боп құттықтау сөз сөйлеген университеттің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан ЖАРАСОВА болды. Әрі қарай кіріспе сөзбен облыстық білім басқармасының бастығы Нұрсәуле САЙЛАУОВА мен Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры Аида НУРЖАНОВА жалғады. Сонымен қатар, инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйля ҚОЙШЫҒҰЛОВА «Модернизация модели современного учителя», Атырау қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры А.НУРЖАНОВА «О деятельности филиала Центра педагогического мастерства в условиях обновления содержания образования», ал Орал қаласы педагогикалық шеберлік орталығының директоры Лариса Обыденкина «Опыт построения региональных сетевых моделей поддержки внедрения обновленного содержания образования в  общеобразовательных школах» тақырыптарында баяндамалар жасады. Пленарлық мәжіліс аяқталысымен қатысушылар секция мәжілістеріне тарқасты.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 14

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 140

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.