Университет қызметкерлері партия қатарына қабылданды

Кеше университетіміздің Ғылыми кеңесінің  кезекті  отырысы болып өтті.

Жиын басында университет ректоры Абзал Ахатұлы педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра меңгерушісі Қоянғалиев Еркін Саташұлын «Ы.Алтынсарин» атындағы төсбелгімен марапаттады.

Сондай-ақ «Нұр Отан» партиясы филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаевтың бұйрығымен университетіміздің қызметкерлері Бибігүл Шайхиева,  Асылжан Досмухамбетова, Қасымбек Әлжанов, Салтанат Хамидуллина, Мөлдір Расулиева, Талғат Балмағамбетов «Нұр Отан» партиясының қатарына салтанатты түрде қабылдап, куәлік тапсырды. Одан әрі күн тәртібіндегі мәселелерді қарап, оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова, Экономика және құқық факультетінің деканы Қансұлу Утепкалиева, жастар саясаты департаментінің директоры Бибінұр Қорған өз баяндамаларын жасады.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 13

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 102

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 89

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 366

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.