Университет қызметкерлері партия қатарына қабылданды

Кеше университетіміздің Ғылыми кеңесінің  кезекті  отырысы болып өтті.

Жиын басында университет ректоры Абзал Ахатұлы педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра меңгерушісі Қоянғалиев Еркін Саташұлын «Ы.Алтынсарин» атындағы төсбелгімен марапаттады.

Сондай-ақ «Нұр Отан» партиясы филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаевтың бұйрығымен университетіміздің қызметкерлері Бибігүл Шайхиева,  Асылжан Досмухамбетова, Қасымбек Әлжанов, Салтанат Хамидуллина, Мөлдір Расулиева, Талғат Балмағамбетов «Нұр Отан» партиясының қатарына салтанатты түрде қабылдап, куәлік тапсырды. Одан әрі күн тәртібіндегі мәселелерді қарап, оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова, Экономика және құқық факультетінің деканы Қансұлу Утепкалиева, жастар саясаты департаментінің директоры Бибінұр Қорған өз баяндамаларын жасады.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Жастар жылы – жаңа бағыттардың жаршысы

23 Янв 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жастары  үшін ерекше күн болды. Ол  2019 жыл – «Жастар жылы» болып ресми ашылуы еді. Бұл елімізде мемлекеттік жастар саясатын жан-жақты қолдау мен жүзеге асыруға бағытталған ауқымды іс-қимыл жоспарын іске асыруға бастау алатыны сөзсіз.

2019-жыл Жастар жылы

23 Янв 2019 3

Жастардың жүрек сөзі

«Жастар жылы» - ұлы істердің бастауы

23 Янв 2019 7

Бүгін Елбасы Н.Назарбаевтың қатысуымен «Жастар жылы» ресми түрде өз бастауын алды. Яғни, Астанада ЭКСПО-2017 «Нұр әлем» көрме кешенінің павильонында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қатысуымен «Тәуелсіздіктің ұрпақтары» атты Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімі өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

21 Янв 2019 84

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

АБЗАЛ АХАТҰЛЫ АЙТАДЫ

21 Янв 2019 56

Арыстандай айбатты, арынды әрі дарынды жастарға қай уақытта да қолдаудың қажеттілігін Мемлекет басшысы үнемі айтып жүреді. Н.Ә Назарбаев биылғы жылды «Жастар жылы» деп жариялады.