Университет қызметкерлері партия қатарына қабылданды

Кеше университетіміздің Ғылыми кеңесінің  кезекті  отырысы болып өтті.

Жиын басында университет ректоры Абзал Ахатұлы педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра меңгерушісі Қоянғалиев Еркін Саташұлын «Ы.Алтынсарин» атындағы төсбелгімен марапаттады.

Сондай-ақ «Нұр Отан» партиясы филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаевтың бұйрығымен университетіміздің қызметкерлері Бибігүл Шайхиева,  Асылжан Досмухамбетова, Қасымбек Әлжанов, Салтанат Хамидуллина, Мөлдір Расулиева, Талғат Балмағамбетов «Нұр Отан» партиясының қатарына салтанатты түрде қабылдап, куәлік тапсырды. Одан әрі күн тәртібіндегі мәселелерді қарап, оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова, Экономика және құқық факультетінің деканы Қансұлу Утепкалиева, жастар саясаты департаментінің директоры Бибінұр Қорған өз баяндамаларын жасады.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

«Біз біргеміз» акциясы жалғасын тапты

22 Мар 2020 106

Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың тапсырмасына сәйкес қолға алынған шарада 7000-нан астам адамға әлеуметтік көмек көрсету жоспарланған. «Нұр Отан» партиясы халыққа ең керекті бетперделер, санитайзер, сабын мен қолға арналған антисептиктері бар жинақтарды үлестіруді бастады. Мұндай көмек әсіресе Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен жалғыз қалған қарттарға, аз қамтылған көпбалалы отбасыларға және мүмкіндігі шектеулі азаматтарға көрсетіледі. Осы орайда, елімізде «Біз біргеміз» атты бірыңғай акция басталды. Осы аталмыш акция Атырау қаласында да  жалғасын тапты.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Мар 2020 40

Сіздерді келе жатқан Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мейрамымен шын жүректен құттықтаймыз!

Құрметті Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы, студенттері мен магистранттары, ата-аналар!

20 Мар 2020 63

Әлемдегі COVID-19 коронавирусы қауіпіне байланысты еліміздегі ахуал және алдын-алу шаралары жайында БАҚ арқылы бәріңізде естіп, біліп отырсыздар. Мемлекет басшысы Қ.К. Тоқаевтың Жарлығымен Қазақстанда Төтенше жағдай енгізілді. Инфекцияның таралауына жол бермеу үшін тиісті шаралар қолға алынды.

«Шетелдік» студенттердің хал-ахуалы қауіп тудырмайды

18 Мар 2020 131

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы аясында шетелде білім алып, тәжірибе алмасуда озық нәтижелерімен көзге түсіп келеді. Нақтырақ айтқанда, Түркия мемлекетінде білім алып жатқан «Көптілді білім беру» факультетінің 3 курс  студенттері Жарқынбек Ақниет, Оразбекова Аяулым, Абдыгалиева Дина короновирус дертінің алдын –алуға арналған сақтық шараларымен қамтамасыз етіліп, қауіпсіздік қызметтерінің күшейгендігі туралы мәлімдеме жасады.