Университет қызметкерлері партия қатарына қабылданды

Кеше университетіміздің Ғылыми кеңесінің  кезекті  отырысы болып өтті.

Жиын басында университет ректоры Абзал Ахатұлы педагогика ғылымдарының кандидаты, кафедра меңгерушісі Қоянғалиев Еркін Саташұлын «Ы.Алтынсарин» атындағы төсбелгімен марапаттады.

Сондай-ақ «Нұр Отан» партиясы филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаевтың бұйрығымен университетіміздің қызметкерлері Бибігүл Шайхиева,  Асылжан Досмухамбетова, Қасымбек Әлжанов, Салтанат Хамидуллина, Мөлдір Расулиева, Талғат Балмағамбетов «Нұр Отан» партиясының қатарына салтанатты түрде қабылдап, куәлік тапсырды. Одан әрі күн тәртібіндегі мәселелерді қарап, оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова, Экономика және құқық факультетінің деканы Қансұлу Утепкалиева, жастар саясаты департаментінің директоры Бибінұр Қорған өз баяндамаларын жасады.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 3

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 2

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 49

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.