НИШ оқушылары біздің университетте

Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласындағы «Туған жер» бағдарламасы аясында Атырау мемлекеттік университетінде Астана және Өскемен қалаларынан келген Назарбаев зияткерлік мектебінің оқушылары мен мұғалімдеріне тарихи-танымдық іс-шаралар ұйымдастырылды.

Оқушылар мен мұғалімдер алдымен университет мұражайы және әртүрлі зертханаларды аралады. Сонан соң ғылыми кітапханамен, оның қызмет көрсету бөлімдерімен танысты. Шара соңында оқушылар педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағимұлымен кездесіп, дөңгелек үстелге қатысты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 10

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.