НИШ оқушылары біздің университетте

Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласындағы «Туған жер» бағдарламасы аясында Атырау мемлекеттік университетінде Астана және Өскемен қалаларынан келген Назарбаев зияткерлік мектебінің оқушылары мен мұғалімдеріне тарихи-танымдық іс-шаралар ұйымдастырылды.

Оқушылар мен мұғалімдер алдымен университет мұражайы және әртүрлі зертханаларды аралады. Сонан соң ғылыми кітапханамен, оның қызмет көрсету бөлімдерімен танысты. Шара соңында оқушылар педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағимұлымен кездесіп, дөңгелек үстелге қатысты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 47

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 317

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 82

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.