НИШ оқушылары біздің университетте

Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласындағы «Туған жер» бағдарламасы аясында Атырау мемлекеттік университетінде Астана және Өскемен қалаларынан келген Назарбаев зияткерлік мектебінің оқушылары мен мұғалімдеріне тарихи-танымдық іс-шаралар ұйымдастырылды.

Оқушылар мен мұғалімдер алдымен университет мұражайы және әртүрлі зертханаларды аралады. Сонан соң ғылыми кітапханамен, оның қызмет көрсету бөлімдерімен танысты. Шара соңында оқушылар педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағимұлымен кездесіп, дөңгелек үстелге қатысты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Жастар жылы – жаңа бағыттардың жаршысы

23 Янв 2019 3

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жастары  үшін ерекше күн болды. Ол  2019 жыл – «Жастар жылы» болып ресми ашылуы еді. Бұл елімізде мемлекеттік жастар саясатын жан-жақты қолдау мен жүзеге асыруға бағытталған ауқымды іс-қимыл жоспарын іске асыруға бастау алатыны сөзсіз.

2019-жыл Жастар жылы

23 Янв 2019 3

Жастардың жүрек сөзі

«Жастар жылы» - ұлы істердің бастауы

23 Янв 2019 7

Бүгін Елбасы Н.Назарбаевтың қатысуымен «Жастар жылы» ресми түрде өз бастауын алды. Яғни, Астанада ЭКСПО-2017 «Нұр әлем» көрме кешенінің павильонында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қатысуымен «Тәуелсіздіктің ұрпақтары» атты Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімі өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

21 Янв 2019 84

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

АБЗАЛ АХАТҰЛЫ АЙТАДЫ

21 Янв 2019 56

Арыстандай айбатты, арынды әрі дарынды жастарға қай уақытта да қолдаудың қажеттілігін Мемлекет басшысы үнемі айтып жүреді. Н.Ә Назарбаев биылғы жылды «Жастар жылы» деп жариялады.