ІІ Халықаралық PR Жазғы мектебі

2017 жылдың 2-4 маусым күндері Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің журналистика факультеті, ЮНЕСКО, халықаралық журналистика және қоғамдық медиа кафедрасының ұйымдастыруымен «Медиа және PR-коммуникациялар: тұрақты даму стратегиясы» атты II Халықаралық PR Жазғы мектебі өтті.

Халықаралық деңгейде ұйымдастырылып отырған Жазғы мектепке еліміздің түкпір-түкпірінен бұқаралық коммуникация зерттеушілері, бас редакторлар, журналистер, PR мамандары қатысты. Атап айтар болсақ, «Қазақ газеттері» ЖСШ бас директоры Жұмабек Кенжалин, Колумбия университетінің профессоры Рафис Абазов, ҚР Денсаулық сақтау министрлігі акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы қоғаммен байланыс қызметінің жетекшісі Алуа Мырзаханова, Интерньюс Қазақстан редакторы Назгүл Қожабек, АҚК коммуникация жөніндегі Басқарушы директоры Қуат Домбай, продюсер, тележүргізуші Салтанат Қалиева, «Түркітілдес журналистер қоры» ҚҚ президенті Нәзия Жоямергенқызы, филол.ғ.қ, «Мінбер» журналистерді қолдау орталығы қоғамдық қорының президенті Есенгүл Кәпқызы, «Kaspi Bank»АҚ баспасөз хатшы Ербол Азанбек, «Әділ сөз» сөз студиясының бас редакторы Мұрат Мұқаш, «Заң» газетінің Бас редакторы Бекжан Әшірбаев, «Ұлан» газетінің бас редакторы Жұлдыз Әбділда, «Гүлстан» журналының PR-менеджері Батима Қабдолданова, Alma TV жарнама және PR директоры Адильбек Махмед, Астана Банк PR-менеджері Әлия Боранбаева, «Эйр Астана» авиакомпания корпоративтік коммуникация департаментінің маманы Нәзира Қайымова, «Кселл» АҚ PR-маманы Салтанат Бердіқұловалар дәріс оқып, өз тәжірибелерімен бөлісті.

Аталмыш шараның ашылу салтанатына Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің орыс филологиясы және журналистика кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Мәншүк Мұқашева қатысып, аталмыш оқу орнының ректоры А.Талтеновтің жетекшілігімен жүзеге асқан оң өзгерістерді айта отырып, ондағы журналистика мамандығының бүгінгі тыныс-тіршілігімен таныстырып, алдағы жоспарларымен бөлісті. Кейін өзінің ақжарма тілегін арнаған соң, осы маңызы зор шараны ұйымдастырушыларға университет атынан естелік сыйлықтарды табыс етті.

Д.АЙБАРОВ

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 12

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 27

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 54

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 42

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.