Жазғы лагерь маусымы аяқталды

4 маусымда ашылу салтанаты өткен "English is Great" фестивалі 10 маусымда аяқталды.

Атырау мемлекеттік университеті "English for success" атты жоба аясында «Теңізшевройл» компаниясының қолдауымен Британдық Кеңеспен бірлесе отырып, аз қамтылған отбасы балалары мен алыс аудандардағы балалар үшін жазғы лагерь ұйымдастырған болатын.

Аталмыш лагерьге Құлсары және Атырау қалаларынан жолдама алған 19 оқушы қатысты. Лагерь ағылшын тілін дамыту мақсатында болғандықтан, бастан-аяқ ағылшын тілінде жүргізілді. АҚШ, Ұлыбритания, Малайзиядан келген еріктілер лагерь барысында Мариана Ван Граан таңертеңгі сағат 9:00 мен 12:00 арасында интенсивті ағылшын тілі сабағын жүргізді. Сондай-ақ Молли Иммерзил егінде тұратын қарақшылардың бейнесін қолдан жасатып, фотоға түсірудің қыр-сырын үйретсе, Джин Джил тоқыма тоқу шеберліктерін өткізді. Британдық Кеңес тренері Линда Смарт және ерікті Тони Мэйсон қатысушыларға арналған көптеген танымдық ойындарын ойнатты. Тағы бір айта кететіні, жазғы лагерь оқушыларының «Caspian club» демалыс орнына баруымен ерекшеленді.

Лагерь маусымының жабылуына арналған салтанатты кешті Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректоры - стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Cенбекқызы мен студент Нұрхан Шауқаров жүргізді. Шара университетіміздің ректоры Абзал Ахатұлының құттықтау сөзімен басталып, әрі қарай лагерь оқушыларының ән айтып, флешмоб билеп, шағын көрме ұйымдастыруымен жалғасты.

Малика ТАКЕЖАНҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының студенті