Балалар университетінің жазғы маусымы аяқталды

Бүгінгі күн «Балалар университеті» бүлдіршіндері үшін тамаша күн болды. Бұл күннің ерекшелігі он күн бойы профессор-оқытушылардан тәлім алған, көп нәрсені үйреніп, бір-біріне дос та тауып үлгерген кішкентай студенттеріміз оқуларын аяқтады.

Балалар университеті жазғы маусымының жабылуына арналған салтанатты кешті Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректоры - стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Cенбекқызы мен студент Нұрхан Шауқаров жүргізді. Шара университетіміздің ректоры Абзал Ахатұлының құттықтау сөзімен басталып, өз жалғасын тапты.

Балалар университетінің ректоры Орынгүл Абилова сөз алып, барлық қатысушыларға алғыс айтып, осы жобаның ашылуына тікелей ықпал еткен университетіміздің бірінші проректоры - стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Сенбекқызына ата-аналар атынан үлкен алғысын білдіріп, осы уақыт ішінде балалармен бірге жүрген оқытушылар мен еріктілерге алғыс хаттарын табыстады.  Балалар университетінің барлық студенттеріне диплом табысталды. Шара барысында «Балалар университеті» студенттерінің орындауында ән шырқалып, би де биленді. Кеш соңында жоба қатысушылары естелік суреттерге түсті.

Арайлым НАРЕШОВА,

Медиа-қызмет маманы

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 49

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 76

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 106

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 69

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.