Балалар университетінің жазғы маусымы аяқталды

Бүгінгі күн «Балалар университеті» бүлдіршіндері үшін тамаша күн болды. Бұл күннің ерекшелігі он күн бойы профессор-оқытушылардан тәлім алған, көп нәрсені үйреніп, бір-біріне дос та тауып үлгерген кішкентай студенттеріміз оқуларын аяқтады.

Балалар университеті жазғы маусымының жабылуына арналған салтанатты кешті Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректоры - стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Cенбекқызы мен студент Нұрхан Шауқаров жүргізді. Шара университетіміздің ректоры Абзал Ахатұлының құттықтау сөзімен басталып, өз жалғасын тапты.

Балалар университетінің ректоры Орынгүл Абилова сөз алып, барлық қатысушыларға алғыс айтып, осы жобаның ашылуына тікелей ықпал еткен университетіміздің бірінші проректоры - стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Сенбекқызына ата-аналар атынан үлкен алғысын білдіріп, осы уақыт ішінде балалармен бірге жүрген оқытушылар мен еріктілерге алғыс хаттарын табыстады.  Балалар университетінің барлық студенттеріне диплом табысталды. Шара барысында «Балалар университеті» студенттерінің орындауында ән шырқалып, би де биленді. Кеш соңында жоба қатысушылары естелік суреттерге түсті.

Арайлым НАРЕШОВА,

Медиа-қызмет маманы

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 78

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 88

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 97

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 83

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 130