«Ғылым қоры» АҚ-ның байқауы

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Ғылыми кеңес залында Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министірлігі ғылым комитетінің атынан Заң нормалары мен Ережелерін түсіндіру мақсатында «Ғылым қоры» жобасының координаторлары университет профессорларымен  кездесу өткізді.

Кездесуде «Ғылым қоры» АҚ жобалар бойынша үйлестірушілері Ашкин Арман мен  Ізбасар Ернұр  ғылыми жəне ғылыми-техникалық қызмет нəтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру туралы толық ақпараттар беріп, түсіндіріп өтті. Тыңдаушылар тарапынан түскен бірнеше сұрақтарға жауап берді.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының студенті

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 19

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 32

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 36

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 62

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 45

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.