«Ғылым қоры» АҚ-ның байқауы

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Ғылыми кеңес залында Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министірлігі ғылым комитетінің атынан Заң нормалары мен Ережелерін түсіндіру мақсатында «Ғылым қоры» жобасының координаторлары университет профессорларымен  кездесу өткізді.

Кездесуде «Ғылым қоры» АҚ жобалар бойынша үйлестірушілері Ашкин Арман мен  Ізбасар Ернұр  ғылыми жəне ғылыми-техникалық қызмет нəтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру туралы толық ақпараттар беріп, түсіндіріп өтті. Тыңдаушылар тарапынан түскен бірнеше сұрақтарға жауап берді.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының студенті

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 28

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 23

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 45

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 20

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.

Емдеу-сауықтыру орталығына жолдама берілді

18 Июн 2018 44

Университет кәсіподақ ұйымының басты бағыттарының бірі – есепте тұрған мүшелерінің жазғы еңбек демалысын ұтымды ұйымдастыру.