«Ғылым қоры» АҚ-ның байқауы

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Ғылыми кеңес залында Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министірлігі ғылым комитетінің атынан Заң нормалары мен Ережелерін түсіндіру мақсатында «Ғылым қоры» жобасының координаторлары университет профессорларымен  кездесу өткізді.

Кездесуде «Ғылым қоры» АҚ жобалар бойынша үйлестірушілері Ашкин Арман мен  Ізбасар Ернұр  ғылыми жəне ғылыми-техникалық қызмет нəтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру туралы толық ақпараттар беріп, түсіндіріп өтті. Тыңдаушылар тарапынан түскен бірнеше сұрақтарға жауап берді.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының студенті

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 7

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 11

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 30

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 99

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 78

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.