Билер соты – қазақ қоғамының ұлттық құндылығы

Міне осындай атаумен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Атырау облыстық сотымен бірлесе отырып, ғылыми-практикалық конференция өткізді.

Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында өткен конференцияның мақсаты – Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласына сай, ұлттық құндылықтарды насихаттау болып табылады. Конференцияға Атырау облыстық сотының судьялары, экономика және құқық факультетінің профессор-оқытушылар құрамы мен құқықтану мамандығының студенттері қатынасты. Шара шымылдығын университет ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Ахатұлы ашты. Атырау облыстық сотының төрағасы Марғұлан Жұбанышұлы конференция барысында тұжырымды ойларымен бөлісті. Шара барысында Гүлбаршын Марданқызы, Сағат Қаламғалиұлы, Алтыншаш Махмеденовна, сондай-ақ Турдалиев Әлілбек, Губайдуллин Мұрат және Төлебике Қабдолла билер сотының құндылығы жайында баяндама жасады.

Малика ТАКЕЖАНҚЫЗЫ,

журналистика мамандығының студенті

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 75

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.