Түлектерге - 50 жыл

Университетіміздің 1962-1967 жылдары "Физика-математика" факультетінің "Математика" бөлімі бойынша оқыған бір топ түлектері білім алып, болашақтарына жолдама алған - қара шаңырақтары білім ордасында бас қосты.

Осы жылдар ішінде бір-біріне тілектес, тілеулес болған группаластар бұл кездесуде бір-бірімен құшақтаса көрісіп, мәз-мәйрам болды. Қандай қуаныш... қандай бақыт... соншама жылдардан соңғы кездесу... Сол кездегі жас жігіттер қазіргі уақытта бір отбасының тірегі, ұрпағының амандығын тілеген ата болса, ал сол кездердегі сұлу қыздар немере-жиен тәрбиелеп отырған отбасыларының сүйікті әжесі деп айтар едім.

Кездесу барысында "Физика, математика және ақпараттық технологиялар" факультетінің деканы Кенжеғұлов Бекет Зинешұлы - университет бітіргендеріне 50 жыл болған түлектерді факультет ұжымымен бірге салтанатты түрде қарсы алып, университеттің ғимараттарын бірге аралап, таныстырды. Факультет студенттерімен үлкен аудиторияда кездескен мерейгерлер болашақ жас мамандарға студенттік кездің қимас бір шақтарынан естеліктер айтып, сыр бөлісті. Бұл қуанышты кездесу соңы түлектердің естелік суретке түсуімен жалғасын тапты.

Арайлым Нарешова
Медиа-қызмет орталығының маманы

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 11

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 59

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 74

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 53

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.