Директорлар кеңесінің отырысы өтті

30 қыркүйек күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде Директорлар кеңесінің отырысы өтті. Жиын барысында «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының 2021 жылғы атқарған жұмысының есебі, университеттің даму бағдарламалары талқыланды. Күн тәртібіндегі барлық мәселелер бойынша тиісті шешімдер қабылданып, нәтижелі жұмыс жасалатындығы да айтылды. Сонымен қатар Директорлар кеңесінің мәжілісіне келген Директорлар кеңесінің мүшесі, профессор Бейбіт Баймағамбетұлы университеттің жатақханасы, асханасы және басқа да нысандармен танысып, қызметкерлермен, білім алушылармен пікірлесті. Сондай-ақ студенттер үйінің тұрғындарымен сөйлесіп, өмір сүру жағдайлары туралы да білді.