Орал қаласында дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында халықаралық турнир өтті

2-4 маусым аралығында Орал қаласында Кеңес одағының батыры Мәншук Мәметованы еске алуға арналған дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында VIII халықаралық турнир өтті.

Турнирге әлемнің бес мемлекетінен және ҚР-ның барлық облыстары мен Астана, Алматы қаласынан 350-ден астам спортшылар қатысты. Жарысқа университетімізден 5 спортшы қатысып, 63 келі салмақта әйелдер арасында, өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті, Самбодан 2016 жылғы Әлем чемпионы Эльмира Самигуллаева III орын және де осы факультетінің 2 курс студенті 100 келіге дейінгі салмақта ерлер арасында, Самбодан 2015 жылғы Азия чемпионы Райымбек Ашыкбаев та III орынды иеленді.

Студенттер өнер қайраткерлерімен кездесті

11 Ноя 2019 23

Қарашаның 9 жұлдызында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Музыка және өнер кафедрасында екі бірдей өнер қайраткерімен кездесу өтті.

Спартакиада басталды

11 Ноя 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасындағы факультетаралық спартакиада басталды.

Қаржы және есеп кафедрасындағы елеулі жетістіктер

7 Ноя 2019 28

Ғылым - уақыт пен кеңістікте бар, зерттеуге болатын шынайы нақты нәрселердің заңдары мен қағидаларын, тәртібі мен құрылымын объективті түсіндіретін, эксперимент пен бақылауға негізделіп, жүйелі түсінік қалыптастыратын таным саласы.  «Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов.

Суретші шеберлік сағатын өткізді

7 Ноя 2019 26

"Бейнелеу өнері және дизайн" кафедрасы Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжде шеберлік сағатын өткізді.

ТАРИХИ САНАНЫ ЖАҢҒЫРТУ - ҚОҒАМДЫҚ КЕЛІСІМ МЕН ҰЛТ БІРЛІГІНІҢ ФАКТОРЫ

7 Ноя 2019 98

Бұл тақырыпта 7 қарашада Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өңірлік ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.  Шараның ұйымдастырушылары болған: Атырау облысы әкімі аппаратының Қазақстан халқы Ассамблеясының Хатшылығы, «Қоғамдық келісім» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті.