Орал қаласында дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында халықаралық турнир өтті

2-4 маусым аралығында Орал қаласында Кеңес одағының батыры Мәншук Мәметованы еске алуға арналған дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында VIII халықаралық турнир өтті.

Турнирге әлемнің бес мемлекетінен және ҚР-ның барлық облыстары мен Астана, Алматы қаласынан 350-ден астам спортшылар қатысты. Жарысқа университетімізден 5 спортшы қатысып, 63 келі салмақта әйелдер арасында, өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті, Самбодан 2016 жылғы Әлем чемпионы Эльмира Самигуллаева III орын және де осы факультетінің 2 курс студенті 100 келіге дейінгі салмақта ерлер арасында, Самбодан 2015 жылғы Азия чемпионы Райымбек Ашыкбаев та III орынды иеленді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 17

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 31

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 36

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 58

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 44

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.