Орал қаласында дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында халықаралық турнир өтті

2-4 маусым аралығында Орал қаласында Кеңес одағының батыры Мәншук Мәметованы еске алуға арналған дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында VIII халықаралық турнир өтті.

Турнирге әлемнің бес мемлекетінен және ҚР-ның барлық облыстары мен Астана, Алматы қаласынан 350-ден астам спортшылар қатысты. Жарысқа университетімізден 5 спортшы қатысып, 63 келі салмақта әйелдер арасында, өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті, Самбодан 2016 жылғы Әлем чемпионы Эльмира Самигуллаева III орын және де осы факультетінің 2 курс студенті 100 келіге дейінгі салмақта ерлер арасында, Самбодан 2015 жылғы Азия чемпионы Райымбек Ашыкбаев та III орынды иеленді.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 19

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 27

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.